Çantë e Thurur Gërshetë me Kashtë me Vija

Lek 4,900.00 Lek 4,400.00 RUAJ 10%
Ju prezantojmë çantën tonë të thurur gërshetë me kashtë me vija, një aksesor elegant dhe i gjithanshëm që kombinon stilin dhe funksionalitetin. Kjo çantë magjepsëse është e punuar me përpikëri me kashtë të cilësisë së lartë dhe përmban vija të ndërlikuara të thurura, duke i shtuar një prekje elegance dizajnit të saj.

E dizenjuar për ata që vlerësojnë modën dhe prakticitetin, kjo çantë mbathje ofron hapësirë të bollshme për të mbajtur gjërat tuaja thelbësore dhe më shumë. Brendësia e gjerë ju lejon të ruani me lehtësi gjërat tuaja, pavarësisht nëse jeni duke shkuar në plazh, duke kryer punë ose duke shijuar një ditë jashtë.

Ngjyra: E gjelbër

E gjelbër

Madhësia: 37 × 10 × 23 cm

37 × 10 × 23 cm
Shitës: Bag to Bag
SKU: BON-20220719-248
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë çantën tonë të thurur gërshetë me kashtë me vija, një aksesor elegant dhe i gjithanshëm që kombinon stilin dhe funksionalitetin. Kjo çantë magjepsëse është e punuar me përpikëri me kashtë të cilësisë së lartë dhe përmban vija të ndërlikuara të thurura, duke i shtuar një prekje elegance dizajnit të saj.

E dizenjuar për ata që vlerësojnë modën dhe prakticitetin, kjo çantë mbathje ofron hapësirë të bollshme për të mbajtur gjërat tuaja thelbësore dhe më shumë. Brendësia e gjerë ju lejon të ruani me lehtësi gjërat tuaja, pavarësisht nëse jeni duke shkuar në plazh, duke kryer punë ose duke shijuar një ditë jashtë.

Çanta jonë e thurur gërshetë me kashtë me vija, përzihet pa mundim në jetën tuaj të përditshme. Një tërheqje e tij e përjetshme dhe dizajni i gjithanshëm e bëjnë atë një aksesor të domosdoshëm për individët e ndërgjegjshëm për modën që vlerësojnë stilin dhe komoditetin.

Me konstruksionin e saj të fortë dhe materialet e qëndrueshme, kjo çantë mbathje siguron jetëgjatësi ndërsa ofron një pamje në modë. Vijat me gërsheta jo vetëm që shtojnë interesin vizual, por gjithashtu tregojnë vëmendjen ndaj detajeve dhe mjeshtërinë që shkon në krijimin e këtij aksesori të bukur.

Rripat e rehatshëm të shpatullave e bëjnë të lehtë për t'u mbajtur, edhe kur çanta është e mbushur deri në buzë. Qoftë nëse jeni duke udhëtuar ose duke ndjekur rutinën tuaj të përditshme, kjo çantë mbathjeje është një shoqëruese e besueshme dhe në modë.

Ngritni stilin tuaj me çantën tonë të thurur gërshetë me kashtë me vija, përzierja perfekte e sofistikimit dhe funksionalitetit. Përjetoni bukurinë e kashtës dhe kënaquni me prakticitetin e saj të bollshmëm dhe elegante.

Informacion shtes
Ngjyra

E gjelbër

Madhësia

37 × 10 × 23 cm