Fund i plisuar me rrip kryqëzues

Lek 3,800.00 Lek 3,400.00 RUAJ 11%
Rivendosni lojën tuaj të modës me fundin tonë të shkurtër e të plisuar me rripin kryqëzues të modës. Kujdesi i veçantë i materialeve të cilësisë së lartë, e bën këtë fund të dizajnuar për të nxjerrë në pah figurën tuaj, ndërkohë që ju ofron komoditet dhe stil të pakrahasueshëm. Tekstura e plisuar shton një element lojtar në fundin, duke e bërë atë një pjesë shumë funksionale që mund të kombinohet në mënyra të ndryshme për çdo rast.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: E kaltër

E kaltër
Bezhë
E bardhë

Materiali: Poliestër

Poliestër
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-56
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Funde Nisan Oferta Rroba
Përshkrim

Rivendosni lojën tuaj të modës me fundin tonë të shkurtër e të plisuar me rripin kryqëzues të modës. Kujdesi i veçantë i materialeve të cilësisë së lartë, e bën këtë fund të dizajnuar për të nxjerrë në pah figurën tuaj, ndërkohë që ju ofron komoditet dhe stil të pakrahasueshëm. Tekstura e plisuar shton një element lojtar në fundin, duke e bërë atë një pjesë shumë funksionale që mund të kombinohet në mënyra të ndryshme për çdo rast.

Fundi ynë i shkurtër plisuar me rrip kryqëzues vjen në një gamë të gjerë ngjyrash dhe madhësish, duke u përshtatur stilit dhe preferencave të individit. Rripi kryqëzues shton një prekje moderne në fundin, duke e bërë atë një pjesë thelbësore që do të të bëjë të dallosh. Gjatësia minimale e fundit i jep atij një ndjenjë provokuese, duke e bërë atë një zgjedhje të përsosur për një darkë me miqtë.

Përveçse që është modë dhe komode, fundi ynë i shkurtër i plisuar me rrip kryqëzues është i lehtë për mirëmbajtje. Thjesht lajeni me makinë dhe thajeni në temperaturë të ulët për një përvojë pa probleme në kujdesin e tij. Prandaj, pse të prisni? Përmirësoni garderobën tuaj duke shtuar fundin tonë të shkurtër plisuar me rrip kryqëzues dhe dilni në stil!

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

E kaltër, Bezhë, E bardhë

Materiali

Poliestër