Fund me Detaj me Lidhje

Lek 4,900.00 Lek 4,300.00 RUAJ 12%
Prezantojmë fundin tonë të modës me detaj me lidhje, një shtesë e përsosur për gardërobën tuaj të përditshme. Ky fund lëvizës ka një detaj tërheqës me lidhje që i jep një prekje joshëse dhe personaliteti veshjes tuaj.

I krijuar me komoditet në mendje, ky fund është projektuar për të ju mbajtur të rehatshëm gjatë gjithë ditës. Materiali i butë dhe i lehtë lejon lëvizje të pakufizuara, duke e bërë atë ideal për veshje të përditshme.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: Bezhë

Bezhë
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-153
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Funde Nisan Oferta Rroba
Përshkrim

Prezantojmë fundin tonë të modës me detaj me lidhje, një shtesë e përsosur për gardërobën tuaj të përditshme. Ky fund lëvizës ka një detaj tërheqës me lidhje që i jep një prekje joshëse dhe personaliteti veshjes tuaj.

I krijuar me komoditet në mendje, ky fund është projektuar për të ju mbajtur të rehatshëm gjatë gjithë ditës. Materiali i butë dhe i lehtë lejon lëvizje të pakufizuara, duke e bërë atë ideal për veshje të përditshme.

Pavarësisht nëse po shkoni në zyrë, takoheni me miqtë për mbrëmje ose kryeni punët tuaja, ky fund është një zgjedhje e shumëpërdorshme që përputhet lehtësisht me stilin dhe komoditetin. Detaji i lidhjes shton një nuancë lëvizëse veshjes tuaj, duke e bërë të dallohet për çdo rast.

I disponueshëm në madhësi të ndryshme, ky fund siguron një përshtatje të përsosur dhe ju lejon të shprehni stilin personal. Kombinohet bukur me një bluzë të futur brenda ose me një këmishë të thjeshtë për një ansambël të rafinuar dhe të lehtë.

Përjetoni përsosmërinë e stilit dhe komoditetit me fundin tonë me detaj me lidhje. Ngritni pamjen tuaj të përditshme dhe bëni një deklaratë me këtë fund të shumëpërdorshëm. Porosisni tani dhe pranoni lojshmërinë dhe komoditetin e kësaj pjese të nevojshme të gardërobës.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

Bezhë