Fustan i Fryrë si Mjellmë në Ngjyrën e Zezë

Lek 22,470.00
Prezantimi i fustanit të fryrë si mjellmë në ngjyrën e zezë - një mishërim i elegancës dhe bukurisë që zbukuron çdo hap që hidhni. Kjo kryevepër deri në kyçin e këmbës është një simfoni e sofistikimit, duke nxjerrë në pah joshjen e përjetshme që magjeps që në shikim të parë.

Me dizajnin e tij magjepsës deri në kyçin e këmbës dhe mëngët e zgjatura me hijeshi, fustani i fryrë si mjellmë, ju mbështjell me një atmosferë përsosjeje që të lë pa frymë. Silueta e zgjatur rrjedh me hijeshi, duke krijuar një përzierje harmonike të formës dhe funksionit.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
44

Ngjyra: E zezë

E zezë

Materiali: Poliestër

Poliestër
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-320
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Fustane Rroba
Përshkrim

Prezantimi i fustanit të fryrë si mjellmë në ngjyrën e zezë - një mishërim i elegancës dhe bukurisë që zbukuron çdo hap që hidhni. Kjo kryevepër deri në kyçin e këmbës është një simfoni e sofistikimit, duke nxjerrë në pah joshjen e përjetshme që magjeps që në shikim të parë.

Me dizajnin e tij magjepsës deri në kyçin e këmbës dhe mëngët e zgjatura me hijeshi, fustani i fryrë si mjellmë, ju mbështjell me një atmosferë përsosjeje që të lë pa frymë. Silueta e zgjatur rrjedh me hijeshi, duke krijuar një përzierje harmonike të formës dhe funksionit.

Rritja e hijeshisë së saj është një rrip pëlhure delikate dhe e ngushtë që shoqëron veshjen. Kjo shtesë e menduar ofron shkathtësi, duke ju lejuar të përshtatni fustanin sipas pamjes tuaj të dëshiruar - vishni atë të shtrënguar në bel për një siluetë të përcaktuar ose lëreni të rrjedhë lirshëm për një sjellje të relaksuar dhe të këndshme.

E krijuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, fustani i fryrë si mjellmë në ngjyrën e zezë, nxjerr një atmosferë të sofistikuar që është sa i gjithanshëm aq edhe mahnitës. Pavarësisht nëse zgjidhni ta zbukuroni me rripin prej pëlhure ose ta lini të rrjedhë pa kufizim, fustani nxjerr një joshje magjepsëse që është perfekte për një mori rastesh.

Qoftë një gala e rafinuar në mbrëmje, një mbledhje rastësore apo një festë e stilit tuaj personal, ky fustan është një kanavacë që pret që eleganca juaj t'i japë frymë. Fustani i fryrë si mjellmë në ngjyrën e zezë – ku sofistikimi kërcen me shkathtësi dhe bukuria takon funksionalitetin, duke ju siguruar që të bëni një deklaratë sa herë që zbukuroni një ngjarje.

Hyni në elegancën, hirin dhe bukurinë e pakrahasueshme me fustanin e fryrë si mjellmë në ngjyrën e zezë. Prania juaj do të rrezatojë me hijeshi të përjetshme, duke lënë gjurmë të pashlyeshme te çdo vëzhgues. Ngrini stilin tuaj, fuqizojeni thelbin tuaj - përqafoni joshjen e këtij fustani të jashtëzakonshëm sot.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

E zezë

Materiali

Poliestër