Fustan i Midi i Bardhë me Krahë të Fryrë

Lek 4,100.00 Lek 3,500.00 RUAJ 15%
Karakteristika kryesore e këtij fustani janë krahët e fryrë të fundit, të cilat shtojnë një prekje të veçantë dhe femërore në veshjen tuaj. Këto mëngë krijojnë një siluetë përkulëse, duke theksuar supet dhe pjesën e sipërme të trupit, ndërsa i japin një prekje lozonjare pamjes së përgjithshme.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: E bardhë

E bardhë
Shitës: Modaway
SKU: BON-20220719-95
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Fustane Modaway Oferta Rroba
Përshkrim

Prezantojmë fustanin tonë të përditshëm midi të bardhë me krahë të fryrë, një pjesë e shumëfishtë dhe elegante e garderobës që kombinon me lehtësi komoditetin dhe modën. Ky fustan klasik është i përshtatshëm për çdo rast dhe është projektuar për t'ju mbajtur të dukshëm dhe të sigurt gjatë gjithë ditës.

Bërë me kujdes dhe vëmendje të detajuar, ky fustan midi paraqet një ngjyrë të bardhë klasike që sjell elegancë dhe përshtatet me çdo ton lëkure. Gjatësia mesatare përcakton një balancë të mrekullueshme mes shtatësisë dhe modernitetit, duke e bërë të përshtatshëm për ambiente profesionale dhe shëtitje të qeta.

Karakteristika kryesore e këtij fustani janë krahët e fryrë, të cilat shtojnë një prekje të veçantë dhe femërore në veshjen tuaj. Këto mëngë krijojnë një siluetë përkulëse, duke theksuar supet dhe pjesën e sipërme të trupit, ndërsa i japin një prekje lozonjare pamjes së përgjithshme.

I bërë nga materiale cilësore të lartë, fustani i mesëm i bardhë me krahë të fryrë ofron komoditet dhe ajrosje të shkëlqyeshme. Materiali është i butë në prekje dhe i butë për lëkurën tuaj, duke garantuar komoditet gjatë gjithë ditës pa kompromisuar stilin. Kroja e lirë lejon lëvizje të lehtë, duke e bërë të përshtatshëm për ditë të ngarkuara ose orë të gjata veshje.

Ky fustan është i pafatshëm në shumë aspekte, duke ju lejuar të kaloni me lehtësi nga dita në natë duke ndryshuar disa aksesore. Kombinohet  me një xhaketë xhinsi për një pamje të përditshme tërheqëse, ose vishet me taka dhe bizhuteri tërheqëse për një darkë në qytet. Ngjyra e bardhë shërben si një kanvas i zbrazët, duke ofruar mundësi të pafundme për aksesore dhe personalizim të veshjes tuaj.

Ne kuptojmë rëndësinë e lehtësisë në jetën tuaj të përditshme, kjo është arsyeja pse fustani i mesëm i bardhë me krahë të fryrë është i lehtë për t'u kujdesur. Thjesht e hidhni në makinën e larjes në një cikël të butë, dhe ai do të ruajë gjendjen e tij të pastër, gati për t'ju shoqëruar në aventurën tuaj të ardhshme.

Hyni në elegancën e përditshme dhe pranoni shumëfishtësinë e fustanit tonë të mesëm të bardhë me krahë të fryrë. Pavarësisht nëse shkoni në zyrë, takoheni me miqtë për brumë, ose merrni pjesë në një ngjarje të rastësishme, ky fustan do të jetë zgjedhja juaj për stil të lehtë. Bëni porosinë tuaj sot dhe përjetoni kombinimin e përkryer të modës dhe komoditetit.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

E bardhë