Fustan Massey i Gjatë me Butona dhe Model Krep

Lek 5,600.00
Ju prezantojmë fustanin massey të gjatë me butona dhe model krep, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. I punuar me pëlhurë krep me cilësi të lartë, ky fustan ofron një ndjesi luksoze dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Modeli tërheqës shton një prekje unike dhe sofistikimi, duke e bërë atë një zgjedhje të spikatur për çdo rast.

Dizajni me kopsa të gjata të këtij fustani ofron shkathtësi dhe ju lejon të krijoni pamje të ndryshme me stil. Beli i përshtatur dhe fundi i rrjedhshëm krijojnë një siluetë të këndshme që kënaq të gjitha llojet e trupit. Qoftë nëse jeni duke marrë pjesë në një takim pune, një takim paradrekë ose një dalje të rastësishme, fustani massey i gjatë me butona dhe model krep do t'ju bëjë të dukeni pa mundim elegante.

Madhësia: 34

34
36
38
40

Stili: Modeluar

Modeluar
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-199
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Fustane Rroba
Përshkrim

Ju prezantojmë fustanin massey të gjatë me butona dhe model krep, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. I punuar me pëlhurë krep me cilësi të lartë, ky fustan ofron një ndjesi luksoze dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Modeli tërheqës shton një prekje unike dhe sofistikimi, duke e bërë atë një zgjedhje të spikatur për çdo rast.

Dizajni me butona të këtij fustani ofron shkathtësi dhe ju lejon të krijoni pamje të ndryshme me stil. Beli i përshtatur dhe fundi i rrjedhshëm krijojnë një siluetë të këndshme që kënaq të gjitha llojet e trupit. Qoftë nëse jeni duke marrë pjesë në një takim pune, një takim paradrekë ose një dalje të rastësishme, fustani massey i gjatë me butona me mode krep do t'ju bëjë të dukeni pa mundim elegante.

Vishni atë me taka dhe aksesorë për një ansambël të lëmuar dhe profesional. Përndryshe, kombinoni atë me këpucë balerine dhe një rrip për një pamje më të relaksuar dhe të përditshme. Shkathtësia e këtij fustani ju lejon të shprehni stilin tuaj personal dhe të bëni një deklaratë të modës.

Përjetoni kombinimin e përsosur të stilit dhe rehatisë me fustanin massey të gjatë me butona dhe model krep. Porositni tani dhe lartësoni lojën tuaj të modës me këtë fustan. Bëni një përshtypje të qëndrueshme dhe përqafoni me besim ndjenjën tuaj unike të modës.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40

Stili

Modeluar