Fustan Maxi me Mëngë Voluminoze Gjoks të Hapur dhe Shlic

Lek 3,900.00 Lek 3,500.00 RUAJ 10%
Prezantojmë fustanin maxi me krahë voluminoze gjoks të hapur dhe shlic, një përmirësi e vërtetë e bukurisë dhe elegancës. Ky fustan i sjellë për të kapur vëmendjen dhe tërheqë sytë kudo që shkoni. Me tiparet e tij të mahnitshme dhe stilin e sofistikuar, është një shtesë e domosdoshme në garderobën e çdo individi me mode përpara kohës.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large
Extra Large

Ngjyra: Rozë

Rozë
Shitës: Modaway
SKU: BON-20220719-118
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Fustane Modaway Oferta Rroba
Përshkrim

Prezantojmë fustanin maxi me krahë voluminoze gjoks të hapur dhe shlic, një përmirësi e vërtetë e bukurisë dhe elegancës. Ky fustan i sjellë për të kapur vëmendjen dhe tërheqë sytë kudo që shkoni. Me tiparet e tij të mahnitshme dhe stilin e sofistikuar, është një shtesë e domosdoshme në garderobën e çdo individi me mode përpara kohës.

I punuar me kujdes maksimal, fustani ynë ka mëngët voluminoze që shtojnë një prekje romantike dhe elegante në veshjen tuaj. Detaji i gjoksit të hapur krijon një siluetë flateruese, duke theksuar format natyrore dhe ofruar një shirit të përsosur. Shlici i gjatë në anë shton ndikim të përgjithshëm të fustanit, duke ju lejuar të lëvizni me elegancë dhe magnetizëm kur ecni.

Jo vetëm ky fustan shfaq stil, por ofron edhe komoditet të paepur. I bërë nga materiale cilësore dhe ajrosë, ai siguron një ndjesi të lehtë dhe të frytshme, duke ju mbajtur të rehatshëm gjatë ditës dhe natës. Pavarësisht nëse merrni pjesë në një ngjarje formale, një rast të veçantë, ose thjesht po shijoni një ecje verore, ky fustan garanton stil dhe lehtësi.

Me dizajnin e tij të kohës së pavdekshme, fustani ynë është i veçantë dhe i përshtatshëm për një gamë të gjerë ngjarjesh. Veshni atë me aksesorë të veçantë për një pamje joshëse për mbrëmje ose kombinoni me sandale dhe një kapelë dielli për një pamje të relaksuar plazhi. Gjithëpërfshirshmëria e tij e bën atë zgjedhjen e parë për çdo vajzë të modës.

Ky fustan kapërcen të gjitha pritjet tuaja për të dukur mirë dhe për të qenë i zbulueshëm në internet. Bëni eksperiencën e kulmit të bukurisë dhe elegancës me fustanin tonë dhe bëni një deklaratë që zgjat. Porositni tani dhe hapni dyert e një bote të elegancës së modës.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large, Extra Large

Ngjyra

Rozë