Fustan Maxi me Pika me Rripa të Hollë dhe Shlic

Lek 3,700.00 Lek 3,200.00 RUAJ 14%
Ju prezantojmë fustanin tonë maxi me pika, me rripa të hollë dhe shlic,një veshje që mahnit dhe është e përparuar në modë dhe kombinon një bukuri lëvizëse me një elegancë të përhershme. Ky fustan është projektuar për të tërhequr vëmendjen dhe lënë një përshtypje të përhershme në çdo ngjarje ose rast të veçantë.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: E bardhë

E bardhë

Stili: Me pika

Me pika
Shitës: Modaway
SKU: BON-20220719-112
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Fustane Modaway Oferta Rroba
Përshkrim

Ju prezantojmë fustanin tonë maxi me pika, me rripa të hollë dhe shlic,një veshje që mahnit dhe është e përparuar në modë dhe kombinon një bukuri lëvizëse me një elegancë të përhershme. Ky fustan është projektuar për të tërhequr vëmendjen dhe lënë një përshtypje të përhershme në çdo ngjarje ose rast të veçantë.

Fustani maxi me pika, me rripa të hollë dhe shlic ka rripa të holla që shtojnë një prekje delikate dhe sofistikimi në pamjen përgjithësore. Këta rripa krijonin një kontrast tërheqës vizual kundër siluetës rrjedhëse, duke theksuar shpatullat dhe kockat e qafës për një përzie delikate dhe femërore.

Me shlic të gjatë, ky fustan shpalos një ndjesi tërheqëse dhe lëvizëse, duke krijuar një efekt magjepsës ndërsa ecni ose kërceni. Shlici gjithashtu lejon lëvizje të lehtë dhe shton një prekje dramatike në dizajnin përgjithësor, duke e bërë atë një zgjedhje të përkryer për ata që kërkojnë një ansambl me përshtypje.

Punuar me kujdes dhe vëmendje në detaje, ky fustan tregon një model të përhershëm me pika që shton një sharm lëvizës dhe të frymëzuar nga vintazhi. Pikat e shpeshta japin një prekje të magjepsur siluetës elegante, duke krijuar një harmoni të qëndrueshme mes estetikës klasike dhe bashkëkohore.

Projektuar për të qenë një kombinim i komoditetit dhe stil, fustani maxi me pika, me rripa të hollë dhe shlic është i bërë nga materiale cilësore që sigurojnë një ndjesi luksoze dhe një draperi lisonjere. Copa rrjedhëse rrotullueshëm lëviz me butësi rreth trupit tuaj, duke krijuar një pamje etere dhe romantike që është njëkohësisht e rehatshme dhe mbresëlënëse.

Ky fustan maxi i shumëpushtetshëm mund të përshtatet për raste të ndryshme. Visheni atë me sandale dhe një kapelë të rëndë për një pamje të relaksuar në ditën e natyrshme, ose vishni me takë të lartë dhe aksesuarë tërheqëse për një ansambël të rrëmbyeshëm për darkë. Mundësitë janë të pafund, duke ju lejuar të shprehni stilin tuaj unik.

Zhvillojeni sharmim dhe sofistikim me fustanin maxi me pika, me rripa të hollë dhe shlic.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

E bardhë

Stili

Me pika