Fustan Midi i Thurur

Lek 5,200.00
Ju prezantojmë fustanin tonë elegant me gjatësi mesatare dhe të thurur, një shtesë sofistikuar dhe të mahnitshme për garderobën tuaj. I disponueshëm në tre ngjyra të mahnitshme - e zezë, kafe dhe e gjelbër - ky fustan frymon bukuri dhe stil kohë për kohë.

I prodhuar me kujdes, ky fustan me gjatësi mesatare tregon një dizajn tërheqës që përqafon figurën tuaj me elegancë. Gjatësia e tij ofron një ekuilibër të përsosur midis trendit dhe modestisë, duke e bërë të përshtatshëm për një gamë të gjerë ngjarjesh.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: E zezë

E zezë
E gjelbër
Kafe
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-123
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Fustane Nisan Rroba
Etiketat: clothes dresses nisan
Përshkrim

Ju prezantojmë fustanin tonë elegant me gjatësi mesatare dhe të thurur, një shtesë sofistikuar dhe të mahnitshme për garderobën tuaj. I disponueshëm në tre ngjyra të mahnitshme - e zezë, kafe dhe e gjelbër- ky fustan frymon bukuri dhe stil kohë për kohë.

I prodhuar me kujdes, ky fustan me gjatësi mesatare tregon një dizajn tërheqës që përqafon figurën tuaj me elegancë. Gjatësia e tij ofron një ekuilibër të përsosur midis trendit dhe modestisë, duke e bërë të përshtatshëm për një gamë të gjerë ngjarjesh.

Dizajnuar për të tërhequr vëmendjen, ky fustan ka një siluetë të sofistikuar që frymon vetëbesim dhe elegancën. Materiali i thurur shton teksturë dhe dimension, duke e ngritur estetikën e përgjithshme të fustanit. Pavarësisht nëse merrni pjesë në një event formal apo një takim të rastit, ky fustan sigurisht do të lërë një përshtypje të përhershme.

I bërë nga materiale me cilësi të lartë, ky fustan jo vetëm duket bukur, por është gjithashtu i rehatshëm për të mbajtur në lëkurën tuaj. Materiali i thurur ofron një ndërthim të butë dhe të lëvizshëm që ndjek lëvizjet tuaja, siguruar komoditet gjatë gjithë ditës dhe liri të lëvizjes.

Me ngjyrat e tij tërheqëse si ajo e zeza, kafja dhe e gjelbër, ky fustan me gjatësi mesatare dhe i thurur ju lejon të shprehni stilin tuaj personal me lehtësi. Kombinoni me takë të lartë dhe aksesorë për një pamje të rafinuar dhe sofistikuar, ose vishni me këpucë të sheshta për një ansambël më të relaksuar, por elegante.

Ngrini lojën tuaj të modës me këtë fustan midi i thurur. Zbuloni kombinimin perfekt të sofistikimit, stil dhe komoditetit. Shfletoni koleksionin tonë tani dhe bëni një deklaratë me këtë fustan të bukur dhe të përshtatshëm.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

E zezë, E gjelbër, Kafe