Fustan Venus me Mëngë të Rrudhura Ngjyrë e Zezë

Lek 6,600.00
Ju prezantojmë fustanin tonë elegant venus me mëngë të rrudhura ngjyrë e zezë, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Ky fustan kombinon dizajnin e modës me një prekje elegance, duke ofruar një pamje unike dhe tërheqëse. E punuar me pëlhurë me cilësi të lartë, ajo siguron rehati dhe qëndrueshmëri.

Ngjyra e zezë klasike e këtij fustani shton një element të përjetshëm dhe të gjithanshëm në veshjen tuaj, duke e bërë atë një zgjedhje të gjithanshme për raste të ndryshme. Detajet e rrudhura në mëngët shtojnë një prekje elegante dhe në modë, ndërsa dizajni i frymëzuar nga Venusi krijon një siluetë të këndshme.

Ngjyra: E zezë

E zezë

Madhësia: 34

34
36
38
40
42

Materiali: Pambuk

Pambuk
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-192
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Fustane Rroba
Përshkrim

Ju prezantojmë fustanin tonë elegant venus me mëngë të rrudhura ngjyrë e zezë, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Ky fustan kombinon dizajnin e modës me një prekje elegance, duke ofruar një pamje unike dhe tërheqëse. E punuar me pëlhurë me cilësi të lartë, ajo siguron rehati dhe qëndrueshmëri.

Ngjyra e zezë klasike e këtij fustani shton një element të përjetshëm dhe të gjithanshëm në veshjen tuaj, duke e bërë atë një zgjedhje të gjithanshme për raste të ndryshme. Detajet e rrudhura në mëngët shtojnë një prekje elegante dhe në modë, ndërsa dizajni i frymëzuar nga Venusi krijon një siluetë të këndshme.

Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një koktej, një ngjarje zyrtare ose një rast të veçantë, fustani Venus me mëngë të rrudhura me ngjyrë të zezë, do t'ju bëjë të dalloheni me besim. Kombinoje atë me taka dhe aksesorë për një ansambël magjepsës, ose vishni me të sheshta për një pamje më të përditshme por elegante.

Përjetoni kombinimin perfekt të stilit dhe rehatisë me fustanin tonë venus me mëngë të rrudhura ngjyrë e zezë. Porositni tani dhe lartësoni lojën tuaj të modës me këtë fustan elegant. Bëni një përshtypje të qëndrueshme dhe përqafoni ndjenjën tuaj unike të modës me këtë fustan magjepsës.

Informacion shtes
Ngjyra

E zezë

Madhësia

34, 36, 38, 40, 42

Materiali

Pambuk