Jelek i Thurur me V-Dekolte dhe Butona

Lek 4,100.00
Prezantojmë jelekun e thurur me v-dekolte dhe butona, një shtesë e përshtatshme për garderobën tuaj që përmban të njëjtinherë komoditet dhe modë. Kjo vestë e fundit përfshin një dizajn V dhe është e krijuar me material të trakëtuar cilësor, që siguron qëndrueshmëri dhe një ndjesi të ngrohtë.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: E zezë

E zezë
E bardhë
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-172
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Bluza Nisan Rroba
Etiketat: blouses clothes nisan
Përshkrim

Prezantojmë jelekun e thurur me v-dekolte dhe butona, një shtesë e përshtatshme për garderobën tuaj që përmban të njëjtinherë komoditet dhe modë. Ky jelek e fundit përfshin një dizajn V dhe është e krijuar me material të trakëtuar cilësor, që siguron qëndrueshmëri dhe një ndjesi të ngrohtë.

Motivi i vijave shton një prekje sofistikimi dhe interes vizual në këtë jelek, duke e bërë atë një pjesë të shquar për çdo rast. E disponueshme në dy opsione ngjyrash klasike - bardhë me vija të zeza dhe zeze me vija të bardha - ju mund të shprehni me lehtësi stilin tuaj unik dhe të krijoni ansamble tërheqëse.

Dekolteja v përmirëson linjat e dekoltes dhe ofron një pamje moderne dhe sharmante. Shtimi i butonave shton detaj stilistik dhe lejon veshje dhe rregullime të lehta. Qoftë që po visheni për një ngjarje formale ose zgjidhni një ditë të rahatshme, ky jelek është zgjedhja perfekte.

Kombinoni këtë jelek të përshtatshme me xhinse ose funde të preferuara për një ansambël të trendit dhe të modës. Mbajeni nën një bluzë ose vishni vetëm për një pamje minimaliste por elegante. Mundësitë janë të pafundme, duke e bërë këtë vestë një pjesë të domosdoshme në gardërobën tuaj.

Përjetoni kombinimin perfekt të stil, komoditet dhe përshtatshmëri me Jelek i thurur me v-dekolte dhe butona. Porosisni tani dhe ngrini nivelin e lojës suaj të modës me këtë pjesë me përparësi të modës. Bëni një përshtypje të qëndrueshme dhe dalni në dukje me vetëbesim.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

E zezë, E bardhë