Masazher Portativ Dore

Lek 7,600.00
Ju prezantojmë masazhuesin tonë portativ të duarve, një mrekulli e krijuar për masazhimin e kyçeve të dorës me një panel të padukshëm me prekje dhe shpuzë për një përvojë qetësuese. Me 15 shtresa të presionit të shtytjes së ajrit, duke përfshirë rrotullimin, brumosjen dhe masazhimin e tipit të valës, kjo pajisje ofron lehtësim gjithëpërfshirës.

Ngjyra: E bardhë

E bardhë
E zezë
Shitës: Bonbona
SKU: BON-20220719-369-WHT
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë masazhuesin tonë portativ të duarve, një mrekulli e krijuar për masazhimin e kyçeve të dorës me një panel të padukshëm me prekje dhe shpuzë për një përvojë qetësuese. Me 15 shtresa të presionit të shtytjes së ajrit, duke përfshirë rrotullimin, brumosjen dhe masazhimin e tipit të valës, kjo pajisje ofron lehtësim gjithëpërfshirës.

Zgjidhni nga 6 mënyra dhe 6 nivele intensiteti për të përmbushur nevojat tuaja specifike, të gjitha duke siguruar një funksionim me zhurmë të ulët që nuk do të prishë jetën tuaj të përditshme. Masazhuesi fiket automatikisht pas 15 minutash për më shumë siguri.

Përjetoni temperaturë të qëndrueshme dhe konstante me një shfaqje vizuale më të mirë përmes ekranit LED. Mundësuar me lehtësi nëpërmjet karikimit të Type-C, ai krenohet me një bateri 1800 mAh për deri në 4 orë përdorim në modalitetin normal dhe 2 orë në modalitetin me intensitet të lartë (me ngrohje dhe dridhje të aktivizuara).

Përmirësoni mirëqenien tuaj në çdo kohë, kudo me ndërfaqen USB, duke lejuar lidhjen me telefonin ose tabletin tuaj. I disponueshëm në ngjyrë të bardhë ose të zezë, ky masazhues portativ dore është krijuar nga materiale të qëndrueshme ABS dhe plastike. Ngritni rutinën tuaj të kujdesit të duarve me këtë pajisje kompakte dhe efikase.

Informacion shtes
Ngjyra

E bardhë, E zezë