Mini Fund i Plisuar i Modës

Lek 3,200.00
Rritni stilin tuaj me fundin tonë të shkurtër dhe plisuar të modës! I punuar me materiale cilësore, kështu që ky fund do të përforcojë siluetën tuaj duke siguruar një komoditet dhe stil perfekt. Tekstura e plisuar shton një ndjesi lojrash në fund, duke bërë që të jetë një pjesshëm i përshtatshëm që mund të stilojë në mënyra të ndryshme.

Ngjyra: E zezë

E zezë
Rozë
E bardhë
Bezhë

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Materiali: Poliestër

Poliestër
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-52
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Funde Nisan Rroba
Etiketat: clothes nisan skirts
Përshkrim

Rritni stilin tuaj me fundin tonë të shkurtër të plisuar të modës! I punuar me materiale cilësore, kështu që ky fund do të përforcojë siluetën tuaj duke siguruar një komoditet dhe stil perfekt. Tekstura e plisuar shton një ndjesi loje, duke bërë që të jetë një pjesë e përshtatshme që mund të stilojë në mënyra të ndryshme.

Fundi ynë i plisuar është në dispozicion në një gamë ngjyrash dhe madhësish, kështu që mund të zgjidhni atë që përshtatet me stilin tuaj personal. Nëse preferoni një stil të guximshëm dhe unik ose një ngjyrë neutrale klasike, kemi diçka që i përshtatet preferencave tuaja. Gjatësia minimale e fundit shton një prekje të glamour-it në veshjet tuaja, duke e bërë të përshtatshme për një darkë jashtë.

Përveç që është i modës dhe i rehatshëm, fundi ynë i plisuar është gjithashtu i lehtë për t'u kujdesur. Thjesht futeni në makinën e larjes dhe thaheni në temperaturë të ulët për të ruajtur pamjen e tij të bukur për vite. Mos pritni më shumë për të shtuar këtë pjesë të modës në garderobën tuaj - por porositi tani dhe dilni në stil!

Informacion shtes
Ngjyra

E zezë, Rozë, E bardhë, Bezhë

Madhësia

Small, Medium, Large

Materiali

Poliestër