Pantallona Kargo me Xhepa

Lek 4,100.00 Lek 3,200.00 RUAJ 22%
Pantallona kargo me xhepa, janë zgjedhja perfekte për të gjithë ata që duan pantallona të rehatshme dhe funksionale që mund të përmbushin nevojat e një stili të jetës aktive. Të përpunuara nga materiale të larta cilësore, këto pantallona Kargo janë projektuar për të qenë të qëndrueshme, duke siguruar se do të mund ti vishni ato për vite me radhë.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: Bezhë

Bezhë

Materiali: Pambuk

Pambuk
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-64
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Pantallona kargo me xhepa,janë zgjedhja perfekte për të gjithë ata që duan pantallona të rehatshme dhe funksionale që mund të përmbushin nevojat e një stili të jetës aktive. Të përpunuara nga materiale të larta cilësore, këto pantallona kargo janë projektuar për të qenë të qëndrueshme, duke siguruar se do të mund ti vishni ato për vite me radhë.

Duke u shfaqur me xhepa të shumta, këto pantallona kargo ofrojnë hapësirë gjerësisht për të ruajtur të gjitha gjërat tuaja të nevojshme. Me xhepa anësore, xhepa prapa dhe xhepa kargo, do të keni mjaft hapësirë për të mbajtur telefonin, portofolin, çelsat dhe artikujt e tjerë të nevojshëm të sigurtë dhe të mbrojtur. Këto xhepa janë projektuar për të qenë njëkohësisht praktike dhe të bukura, duke bërë pantallonat kargo zgjedhjen e përshtatshme për ata që duan të duken mirë ndërsa mbajnë gjërat e organizuara.

Pavarësisht se jeni duke shkuar për një udhëtim të gjatë, keni shkuar për të bërë disa detyra ose thjesht jeni duke qëndruar në shtëpi, pantallonat tona kargo me xhepa janë një zgjedhje perfekte. Porositni tani dhe ndjeni komoditetin dhe funksionalitetin më të lartë!

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

Bezhë

Materiali

Pambuk