Pantallona Me Bel Të Lartë

Lek 4,600.00
Ngritni garderobën tuaj me Pantallona me Bel të Lartë - kombinimi perfekt i stilit dhe rehatisë për përdorim të përditshëm. Këto pantallona kanë një bel të ngushtë dhe këmbë të gjera, duke ofruar një formë të pëlqyeshme dhe të rehatshme që do t'ju mbajë të bukur dhe të ndjeheni mirë gjatë gjithë ditës.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: Nude

Nude
Rozë
E bardhë
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-72
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ngritni garderobën tuaj me pantallona me bel të lartë - kombinimi perfekt i stilit dhe rehatisë për përdorim të përditshëm. Këto pantallona kanë një bel të ngushtë dhe këmbë të gjera, duke ofruar një formë të pëlqyeshme dhe të rehatshme që do t'ju mbajë të bukur dhe të ndjeheni mirë gjatë gjithë ditës.

Të dizajnuara nga materiale cilësore, këto pantallona janë të krijuara për të zgjatur jetën, duke i bërë ato një pjesë të besueshme të garderobës suaj. Lartësia e belit ofron një efekt zvogëlimi, ndërsa këmbët e gjera japin një pamje të relaksuar dhe të lehtë.

Këto pantallona janë në dispozicion në tre ngjyra të mahnitshme - rozë e thellë, rozë e hapur dhe të bardhë - dhe janë të përshtatshme dhe mund të kombinohen me një varietet të bluzave dhe aksesorëve. Kombinoni ato me një t-shirt dhe këpucë sportive për një veshje të rastit gjatë ditës ose akcesorizojini me një këmishë dhe bizhuteri të veçanta për një darkë.

Pavarësisht nëse po bëni disa punë shtëpie, po merrni pjesë në takime, ose thjesht po pushoni në shtëpi, Pantallonat me Bel të Lartë janë një zgjedhje e shkëlqyeshme. Me formën e tyre të rehatshme dhe dizajnin e tyre të stilshëm, do të jeni gati për çdo rast.

Mos e humbni këtë shtesë të nevojshme në garderobën tuaj. Porositni tani dhe përjetoni kombinimin perfekt të stilit dhe rehatisë me Pantallonat me Bel të Lartë.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

Nude, Rozë, E bardhë