Triko me Thurje Elegante

Lek 4,700.00 Lek 4,200.00 RUAJ 11%
Ju prezantojmë trikon tonë me thurje elegante të mahnitshme, një kombinim perfekt i sofistikimit dhe stilit. E disponueshme në dy ngjyra të mahnitshme - e zezë dhe rërë, kjo triko është një shtesë e përshtatshme për garderobën tuaj.

E punuar me kujdes të detajuar, kjo triko është një model i hollë i thurur që shton një prekje unike në dizajnin e saj. Motivet e thurura krijojnë një pamje elegante dhe tërheqëse, duke bërë këtë triko një pjesë vërtetë e rëndësishme.

Madhësia : Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: E zezë

E zezë
Rërë
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-130
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë trikon tonë me thurje elegante të mahnitshme, një kombinim perfekt i sofistikimit dhe stilit. E disponueshme në dy ngjyra të mahnitshme - e zezë dhe rërë, kjo triko është një shtesë e përshtatshme për garderobën tuaj.

E punuar me kujdes të detajuar, kjo triko është një model i hollë i thurur që shton një prekje unike në dizajnin e saj. Motivet e thurura krijojnë një pamje elegante dhe tërheqëse, duke bërë këtë triko një pjesë vërtetë e rëndësishme.

E dizajnuar për raste formale, kjo triko me motive të thurura lehtë kalon nga dita në natë. Mund ta kombinoni me xhinse dhe çizme për një veshje të shkëlqyeshme dhe të rehatshme gjatë ditës, ose ta përdorni me një fund dhe këpucë me takë për një ansambël elegant për darkë.

E përbërë nga materiale me cilësi të lartë, kjo triko jo vetëm është e bukur vizualisht, por gjithashtu shumë e rehatshme. Punimi i saj me pe të butë ofron ngrohtësi dhe komoditet, duke e bërë të përshtatshme për stinët pak më të ftohta. Fasoni i rahatshëm siguron lëvizje lehtë dhe një siluetë lisonjëse.

Me dizajnin e saj të kohës së pafundme dhe stilin e ndërgjegjësuar, kjo triko me motive të thurura është një shtesë e domosdoshme për garderobën tuaj. Ajo është epitomi i elegancës së sotme dhe mund të përdoret me lehtësi për raste të ndryshme.

Përmirësoni stilin tuaj dhe bëni një deklaratë me xhaketën tonë me motive të thurura. E disponueshme në dy ngjyra të mahnitshme, kjo triko është kombinimi perfekt i sofistikimit, bukurisë dhe komoditetit. Shfletoni koleksionin tonë tani dhe ngrini garderobën tuaj me këtë pjesë përparimtare të modës që sigurisht do të tërheqë vëmendjen.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

E zezë, Rërë