Xhinse Slouchy të Kaltërta

Lek 3,900.00
Ju prezantojmë xhinset tona të modës në ngjyrën e kaltër të hapur me stilin Slouchy, një shtesë e domosdoshme për koleksionin tuaj. Këto xhinse ofrojnë një përputhje të relaksuar dhe të rehatshme, të përsosura për ata që kërkojnë stil të lehtë. Duke u krijuar me materiale cilësore të larta, ato sigurojnë qëndrueshmëri dhe një ndjenjë të butë kundrejt lëkurës tuaj.

Ngjyra e kaltër shton një prekje freskie dhe ndryshueshmërie garderobës tuaj, duke lejuar për kombinime të lehta me një sërë bluzash dhe aksesoreve. Silueta e lëmuar ofron një pamje të relaksuar dhe të qetë, ndërsa mbetet ende e modës.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
44

Ngjyra: E kaltër

E kaltër
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-179
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Rroba Xhinse
Përshkrim

Ju prezantojmë xhinset tona të modës në ngjyrën e kaltër me stilin Slouchy, një shtesë e domosdoshme për koleksionin tuaj. Këto xhinse ofrojnë një përputhje të relaksuar dhe të rehatshme, të përsosura për ata që kërkojnë stil të lehtë. Duke u krijuar me materiale cilësore të larta, ato sigurojnë qëndrueshmëri dhe një ndjenjë të butë kundrejt lëkurës tuaj.

Ngjyra e kaltër shton një prekje freskie dhe ndryshueshmërie garderobës tuaj, duke lejuar për kombinime të lehta me një sërë bluzash dhe aksesoreve. Silueta e lëmuar ofron një pamje të relaksuar dhe të qetë, ndërsa mbetet ende e modës.

Duke përfshirë një bel të mesëm dhe një përputhje të lirë në këmbë, këto xhinse ofrojnë një përputhje të rehatshme dhe të përsosur për të gjitha tiparet e trupit. Mbyllja me lidhëse siguron veshje të lehtë dhe fiksimit të sigurt. Për më tepër, dizajni klasik me pesë xhepa shton funksionalitet dhe stil.

Pavarësisht nëse po kryeni detyrat ose po takoheni me miqtë për një dalje të rastit, këto xhinse të lemuara në ngjyrën e kaltër janë zgjedhja perfekte. Përputhini me një bluzë të futur në xhinse dhe këpucë sportive për një pamje të rehatshme dhe të lehtë. Veshuni me një bluzë dhe këpucë të larta për një ansambël më të përfunduar dhe të fundit.

Përjetoni kombinimin më të lartë të stilit dhe rehatimit me xhinset tona ngjyrë e kaltër me stilin Slouchy. Porositni tani dhe përmirësoni lojën tuaj të modës me këto xhinse të ndryshueshme dhe të fundit. Bëni një deklaratë dhe dalëni nga turma me vetëbesim.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

E kaltër