Xhinse Slouchy të Zeza

Lek 4,600.00
Ju prezantojmë xhinset tona të fundit të modës xhinse slouchy të zeza, një shtesë e domosdoshme për koleksionin tuaj. Këto xhinse lehtësisht kombinojnë stilin dhe komoditetin, duke ofruar një përputhje të relaksuar dhe të trendit. Të punuara me material cilësor të lartë, ato sigurojnë qëndrueshmëri dhe një ndjesi të butë ndaj lëkurës suaj.

Ngjyra e kohës së përhershme e zeze shton një prekje të elegancës dhe ndryshueshmërisë veshjes suaj, duke bërë që këto xhinse të lëmuara të jenë të lehta për t'u përputhur me një varietet bluzash dhe aksesoreve. Silueta e lëmuar ofron një pamje të qetë dhe të lehtë ndërsa mbetet ende në modë.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
44

Ngjyra: E zezë

E zezë

Materiali: Pambuk

Pambuk
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-187
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Rroba Xhinse
Përshkrim

Ju prezantojmë xhinset tona të fundit të modës xhinse slouchy të zeza, një shtesë e domosdoshme për koleksionin tuaj. Këto xhinse lehtësisht kombinojnë stilin dhe komoditetin, duke ofruar një përputhje të relaksuar dhe të trendit. Të punuara me material cilësor të lartë, ato sigurojnë qëndrueshmëri dhe një ndjesi të butë ndaj lëkurës suaj.

Ngjyra e kohës së përhershme e zeze shton një prekje të elegancës dhe ndryshueshmërisë veshjes suaj, duke bërë që këto xhinse të lëmuara të jenë të lehta për t'u përputhur me një varietet bluzash dhe aksesoreve. Silueta e lëmuar ofron një pamje të qetë dhe të lehtë ndërsa mbetet ende në modë.

Duke përfshirë një bel të mesëm dhe një përputhje të lirë në këmbë, këto xhinse ofrojnë një përputhje të rehatshme dhe të përsosur për të gjitha tiparet e trupit. Mbyllja me lidhëse siguron veshje të lehtë dhe një përputhje të sigurt. Për më tepër, dizajni klasik me pesë xhepa shton funksionalitet dhe stil.

Pavarësisht nëse po kryeni detyrat, takoheni me miqtë, ose jeni duke dalë për një ngjarje të rastit, këto xhinse të lëmuara të zeza janë zgjedhja e përkryer. Përputhini ato me një këmishë të futur në xhinse dhe këpucë sportive për një pamje të qetë dhe të lehtë. Veshuni me një bluzë dhe këpucë të larta për një ansambël më të përfunduar dhe të trendit.

Përjetoni kombinimin e përsosur të stilit dhe komoditetit me xhinset tona të lëmuara të modës xhinse slouchy të zeza. Porositni tani dhe përmirësoni lojën tuaj të modës me këto xhinse të ndryshueshme dhe në trend. Bëni një deklaratë dhe dalni nga turma me vetëbesim.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

E zezë

Materiali

Pambuk