Xhinse të Kaltërta me Këmbë të Gjera dhe Bel të Lartë

Lek 4,200.00
Ngritni lojën tuaj me xhinse të kaltërta me këmbë të gjera dhe bel të lartë. Këto xhinse janë një shtesë e domosdoshme për garderobën tuaj, duke ofruar një përputhje të përsosur të modës dhe komoditetit. Të krijuara me material cilësor të lartë, ato sigurojnë qëndrueshmëri dhe një ndjesi të butë dhe të rehatshme.

Ngjyra e kaltër shton një prekje të freskët dhe të ndryshueshme në veshjen tuaj, duke bërë që këto xhinse të jenë të lehta për t'u përputhur me një gamë të ndryshme bluzash dhe aksesoreve. Dizajni me bel të lartë përmirëson formën tuaj dhe ofron një siluetë të fundit, ndërsa këmbët e gjerë shtojnë një prekje të stilistikës retro.

Madhësia: 34

34
36
38

Ngjyra: E kaltër

E kaltër
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-180
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Rroba Xhinse
Përshkrim

Ngritni lojën tuaj me xhinset e kaltërta me këmbë të gjera dhe bel të lartë me stil. Këto xhinse janë një shtesë e domosdoshme për garderobën tuaj, duke ofruar një përputhje të përsosur të modës dhe komoditetit. Të krijuara me material cilësor të lartë, ato sigurojnë qëndrueshmëri dhe një ndjesi të butë dhe të rehatshme.

Ngjyra e kaltër shton një prekje të freskët dhe të ndryshueshme në veshjen tuaj, duke bërë që këto xhinse të jenë të lehta për t'u përputhur me një gamë të ndryshme bluzash dhe aksesoreve. Dizajni me bel të lartë përmirëson formën tuaj dhe ofron një siluetë të fundit, ndërsa këmbët e gjerë shtojnë një prekje të stilistikës retro.

Duke përfshirë një bel të lartë që përmirëson formën tuaj, këto xhinse theksojnë kurvat tuaja dhe ofrojnë një përputhje të rehatshme për veshje gjatë gjithë ditës. Këmba e gjerë lejon lëvizje të papërkufizuara dhe krijon një pamje elegantë pa përpjekje. Mbyllja me lidhëse siguron veshje të lehtë dhe fiksim të sigurt.

Pavarësisht nëse po kërkoni një pamje të rastit për ditën ose po visheni për një darkë, këto xhinse të gjera me bel të lartë në ngjyrën e kaltër janë zgjedhja e përkryer. Përputhini ato me një bluzë të futur në xhinset dhe këpucë të larta për një ansambël të sofistikuar, ose zgjidhni një bluzë të shkurtër dhe këpucë sportive për një ndjesi më të rëndësishme.

Përjetoni kombinimin e përkryer të stilit dhe komoditetit me xhinset e kaltërta me këmbë të gjera dhe bel të lartë. Porositni tani dhe përmirësoni lojën tuaj të modës me këto xhinse të ndryshueshme dhe në trend. Dalni nga turma dhe lëvizni një ndikim të qëndrueshëm me vetëbesim.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38

Ngjyra

E kaltër