Xhinse të Zeza në Formë Karrote

Lek 3,900.00
Ju prezantojmë xhinset tona të fundit të modës xhinse të zeza në formë karrote, një shtesë e domosdoshme për koleksionin tuaj. Këto xhinse lehtësisht kombinojnë modën dhe komoditetin, ofrojnë një përputhje të përsosur dhe stil bashkëkohor. Të krijuara me material cilësor të lartë, ato sigurojnë qëndrueshmëri dhe një ndjesi të butë dhe të rehatshme.

Ngjyra klasike e zeza shton një prekje të elegancës dhe ndryshueshmërisë veshjes suaj, duke bërë që këto xhinse në formë karrote të jenë të lehta për t'u përputhur me një varietet bluzash dhe aksesoreve. Silueta moderne në formë karrote përmirëson formën tuaj me një bel të përshtatshëm dhe këmbë të ngushtuara, duke krijuar një pamje të elegante dhe të linjësuar.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
44

Ngjyra: E zezë

E zezë

Materiali: Pambuk

Pambuk
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-186
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Rroba Xhinse
Përshkrim

Ju prezantojmë xhinset tona të fundit të modës xhinse të zeza në formë karrote, një shtesë e domosdoshme për koleksionin tuaj. Këto xhinse lehtësisht kombinojnë modën dhe komoditetin, ofrojnë një përputhje të përsosur dhe stil bashkëkohor. Të krijuara me material cilësor të lartë, ato sigurojnë qëndrueshmëri dhe një ndjesi të butë dhe të rehatshme.

Ngjyra klasike e zeza shton një prekje të elegancës dhe ndryshueshmërisë veshjes suaj, duke bërë që këto xhinse në formë karrote të jenë të lehta për t'u përputhur me një varietet bluzash dhe aksesoreve. Silueta moderne në formë karrote përmirëson formën tuaj me një bel të përshtatshëm dhe këmbë të ngushtuara, duke krijuar një pamje të elegante dhe të linjësuar.

Duke përfshirë një bel të mesëm, këto xhinse ofrojnë një përputhje të rehatshme dhe theksojnë kurvat tuaja në të gjitha vendet e duhura. Mbyllja me buton dhe zërrthim me zipe siguron veshje të lehtë dhe një përputhje të sigurt. Për më tepër, dizajni klasik me pesë xhepa shton funksionalitet dhe stil.

Pavarësisht nëse po zgjidhni një pamje të rastit për ditën ose po visheni për një darkë, këto xhinse të zeza në formë karrote janë zgjedhja e përkryer. Përputhini ato me një bluzë të futur në xhinse dhe këpucë të larta për një ansambël të sofistikuar, ose zgjidhni një bluzë të shkurtër dhe këpucë sportive për një ndjesi më të relaksuar.

Përjetoni kombinimin e përsosur të stilit dhe komoditetit me xhinset tona të modës xhinse të zeza në formë karrote. Porostni tani dhe ngritni lojën tuaj të modës me këto xhinse të trendit dhe të ndryshueshme. Dalni nga turma dhe lini një përshtypje të qëndrueshme me vetëbesim.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

E zezë

Materiali

Pambuk