Rreth nesh

Ndiqni pasionin tuaj dhe suksesi do t'ju ndjekë

MISIONI YNË

Misioni ynë është të kërkojmë vazhdimisht produkte inovative, unike dhe emocionuese nga e gjithë bota dhe t'i bëjmë ato të arritshme për të gjithë. Ne besojmë se blerjet duhet të jenë argëtuese dhe qëllimi ynë është t'ju bëjmë të lehtë gjetjen e produktit të përsosur për veten tuaj ose si dhuratë për dikë të veçantë. Ne jemi të përkushtuar t'u ofrojmë klientëve tanë përvojën më të mirë të mundshme të blerjeve dhe përpiqemi të tejkalojmë pritjet tuaja. Faleminderit që na zgjodhët si destinacionin tuaj të preferuar për të gjitha nevojat tuaja për blerje.

TREGIMI JONË

Mirë se vini në dyqanin tonë online! Ne jemi të specializuar në ofrimin e një shumëllojshmërie të gjerë të produkteve të bukurisë, aksesorëve, produkteve unike dhe të lezetshme. Qëllimi ynë është t'u ofrojmë klientëve tanë produktet më të fundit dhe më të mira në treg, me çmime të përballueshme. Ne krenohemi me shërbimin tonë të jashtëzakonshëm ndaj klientit dhe përpiqemi ta bëjmë përvojën tuaj të blerjeve sa më të këndshme të jetë e mundur. Ne kemi diçka për të gjithë.

QASJA JONË

Është në natyrën e njeriut të dëshirojë të gjejë produkte që shkaktojnë ndjenja të forta emocionale. Nga kjo, ne jemi duke zhvilluar një kuptim unik të sfidave dhe mungesës në treg të këtyre produkteve. Si klient tek ne, ju do të ju ofrohet mundësia për të gjetur produkte që përputhen me nevojat tuaja specifike. Ne marrim një qasje holistike kur ofrojmë shumllojshmërin e produkteve unike për një eksperincë të këndhsme të blerjes. Përmes produkteve në faqen tonë të internetit, ju do ti përmbushni nevojat dhe preferencat personale por edhe do të zgjoni ndjenja tek të tjerit në momentin që do të dhuroni dhuratë!

FILOZOFIA JONË

Filozofia e Bonbonës përshkohet nga tre koncepte kryesore: Thjeshtësia, Kreativiteti dhe Kënaqësia. Këto përshkruajnë mënyrën tonë të të vepruarit dhe pikëpamjen tonë pozitive për klientët tanë. Filozofia e kompanisë është e rëndësishme për ne. Puna e bazuar në thjeshtësi, kreativitet dhe kënaqësi çliron forcat lëvizëse në blerje, e cila nga ana tjetër përmbush nevojat dhe ju jep klientëve kënaqësi për ta shijuar jetën e tyre të përditshme.

NËSE DËSHIRONI TË NA MBANI

Nëse keni ndonjë pyetje, jeni të mirëpritur të na kontaktoni:

E-mail
kontakt@bonbona.al (pyetje rreth produkteve, porosive, ankesave, etj.) ose info@bonbona.al (çështje të tjera, jo shërbimi ndaj klientit)

Adresa postale
Rr. Barrikadave, 9-Katëshet
Godina 2, Qira 1, Apartamenti 12,
1001 Tiranë, Shqipëri

Telefoni
+355 (0) 44 537 787
+355 (0) 69 382 3 726

Unë jam bllok teksti. Klikoni butonin redakto për të ndryshuar këtë tekst. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem eum fugiat quo voluptas nulla pariatur? Quis nostrum exercitationem ullam.