Fustan i Lezetshëm Viskoze me Printim me Lule të Zeza dhe Detaje me Stampim

Lek 0.00
Ju prezantojmë fustanin tonë të lezetshëm viskozë me printim me lule të zeza dhe detaje me stampim, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Ky fustan është punuar me pëlhurë viskoze të cilësisë së lartë, duke siguruar një veshje të rehatshme dhe të qëndrueshme. Printimi me lule të zeza shton një prekje feminiteti dhe stili, duke e bërë atë të përshtatshëm për raste të ndryshme.

Me një detaj unik stampimi, ky fustan bie në sy me dizajnin e tij në modë. Detajet e stampimit shtojnë një element vizual interesant, ndërsa gjatësia e fustanit rrit figurën tuaj dhe krijon një siluetë lajkatare.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
44

Ngjyra: Printim me Lule të Zeza

Printim me Lule të Zeza
SKU: BON-20220719-203
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Clothes Dresses
Përshkrim

Ju prezantojmë fustanin tonë të lezetshëm viskozë me printim me lule të zeza dhe detaje me stampim, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Ky fustan është punuar me pëlhurë viskoze të cilësisë së lartë, duke siguruar një veshje të rehatshme dhe të qëndrueshme. Printimi me lule të zeza shton një prekje feminiteti dhe stili, duke e bërë atë të përshtatshëm për raste të ndryshme.

Me një detaj unik stampimi, ky fustan bie në sy me dizajnin e tij në modë. Detajet e stampimit shtojnë një element vizual interesant, ndërsa gjatësia e fustanit rrit figurën tuaj dhe krijon një siluetë lajkatare.

Shkathtësia e këtij fustani ju lejon ta vishni kurdoher që ju të dëshironi për raste të ndryshme. Kombinojeni me taka dhe aksesorë për një ansambël joshës ose vishni me sandale dhe një xhaketë xhins për një pamje të përditshme por elegante. Mundësitë janë të pafundme me këtë fustan të gjithanshëm dhe në trend.

Përjetoni kombinimin perfekt të stilit dhe komoditetit me fustanin tonë të lezetshëm viskoze me printim me lule të zeza dhe detaje stampimi. Porositni tani dhe lartësoni lojën tuaj të modës me këtë fustan. Përqafoni ndjenjën tuaj unike të modës dhe lini një përshtypje të qëndrueshme kudo që të shkoni.

informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

Printim me Lule të Zeza