Fustan Këmishë Ngjyrë e Zezë me Kopsa të Gjata

Lek 0.00
Ju prezantojmë fustan këmishën tonë të modës në ngjyrë të zezë me kopsa të gjata, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Ky fustan kombinon pa mundim stilin dhe shkathtësinë, duke ofruar një pamje elegante dhe të përjetshme për çdo rast. I punuar me pëlhurë me cilësi të lartë, siguron qëndrueshmëri dhe një ndjenjë luksoze.

Ngjyra e zezë klasike shton një prekje elegance dhe shkathtësie në veshjen tuaj, duke e bërë këtë fustan këmishë të lehtë për t'u kombinuar me një shumëllojshmëri aksesorësh. Gjatësia e gjatë dhe dizajni me kopsa krijojnë një pamje të lëmuar dhe të sofistikuar që kapërcen tendencat.

Madhësia: 34

34
36
38
40

Ngjyra: E zezë

E zezë
SKU: BON-20220719-190
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë fustan këmishën tonë të modës në ngjyrë të zezë me kopsa të gjata, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. Ky fustan kombinon pa mundim stilin dhe shkathtësinë, duke ofruar një pamje elegante dhe të përjetshme për çdo rast. I punuar me pëlhurë me cilësi të lartë, siguron qëndrueshmëri dhe një ndjenjë luksoze.

Ngjyra e zezë klasike shton një prekje elegance dhe shkathtësie në veshjen tuaj, duke e bërë këtë fustan këmishë të lehtë për t'u kombinuar me një shumëllojshmëri aksesorësh. Gjatësia e gjatë dhe dizajni me kopsa krijojnë një pamje të lëmuar dhe të sofistikuar që kapërcen tendencat.

Me një siluetë të këndshme me një bel të përshtatur dhe një fund të rrjedhshëm, ky fustan i përshtatet të gjitha llojeve të trupit. Mbyllja e përparme me kopsa dhe mëngët e gjata shtojnë prekje të rafinuara, ndërsa dekolteja me jakë nxjerr një stil klasik dhe të sofistikuar.

Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një ngjarje zyrtare, duke shkuar për një takim paradrekë ose duke shijuar një dalje të rastësishme, ky fustan këmishë i zi i gjatë me kopsa është një zgjedhje e përsosur. Kombinojeni atë me taka dhe bizhuteri për një ansambël të sofistikuar, ose vishni me të sheshta dhe një rrip për një pamje më të relaksuar por me stil.

Përjetoni kombinimin perfekt të stilit dhe rehatisë me fustanin tonë këmishë të zi me kopsa të gjata. Porositni tani dhe lartësoni lojën tuaj të modës me këtë fustan të gjithanshëm dhe në trend. Bëni një përshtypje të qëndrueshme me besim.

informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40

Ngjyra

E zezë