Pantallona të Zeza me Prerje Karote

Lek 0.00
Prezantimi i mishërimit të sofistikimit dhe elegancës: pantallonat e zeza me prerje karote. Këto pantallona të shkëlqyera ripërcaktojnë modën me bukurinë e tyre të pashembullt dhe dizajnin e rafinuar, duke bërë një deklaratë kudo që të shkoni.

Me një përfundim të lëmuar, pantallonat e zeza me prerje karote, ofrojnë një prekje luksoze që nxjerr në pah modernitetin dhe klasin. Silueta unike e prerjes me karrota kënaq figurën tuaj duke i shtuar një avantazh bashkëkohor ansamblit tuaj.

Madhësia: Standarde / 34-36-38-40-42

Standarde / 34-36-38-40-42

Ngjyra: E zezë

E zezë
SKU: BON-20220719-323
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Prezantimi i mishërimit të sofistikimit dhe elegancës: pantallonat e zeza me prerje karote. Këto pantallona të shkëlqyera ripërcaktojnë modën me bukurinë e tyre të pashembullt dhe dizajnin e rafinuar, duke bërë një deklaratë kudo që të shkoni.

Me një përfundim të lëmuar, pantallona të zeza me prerje karote, ofrojnë një prekje luksoze që nxjerr në pah modernitetin dhe klasin. Silueta unike e prerjes me karrota kënaq figurën tuaj duke i shtuar një avantazh bashkëkohor ansamblit tuaj.

Ajo që me të vërtetë i dallon këto pantallona është pamja e tyre magjepsëse me shkëlqim dhe me shkëlqim. Shkëlqimi delikat shton një prekje magjepsëse, duke kapur dritën me çdo hap që hidhni. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një ngjarje zyrtare, një mbledhje shoqërore ose një natë jashtë në qytet, këto pantallona ju sigurojnë që të rrezatoni besim dhe stil.

Të dizenjuara për stilistin modern që vlerëson bashkimin e rehatisë dhe joshjes, pantallonat e zeza me prerje karote kalojnë pa mundim nga dita në natë.Kombinoni pantollanat me xhaketë ngjyrë e zezë me plisa në formë mjellme për një pamje të koordinuar që nxjerr vetëbesim dhe qetësi. Përqafoni sofistikimin dhe shkathtësinë - të gjitha të përfshira në pantallonat e zeza me prerje karote.

Ngrini garderobën tuaj me këto pantallona që mishërojnë luksin dhe shkathtësinë. Pantallona e zeza me perje karote kombinojnë sofistikimin e përjetshëm me një kthesë bashkëkohore, duke ju lejuar të shfaqni shijen tuaj të patëmetë në modë.

informacion shtes
Madhësia

Standarde / 34-36-38-40-42

Ngjyra

E zezë