Fustan Ngjyrë Krem me Sfond Krepe me Valëza

Lek 0.00
Ju prezantojmë fustanin tonë elegant ngjyråe krem me sfond krepe me velëza, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. I punuar me pëlhurë krep me cilësi të lartë, ky fustan ofron një ndjesi luksoze dhe qëndrueshmëri të qëndrueshme. Ngjyra krem nxjerr një sofistikim të përjetshëm, ndërsa detajet e valëzave shtojnë një prekje feminiteti dhe elegance.

Me një siluetë të këndshme me një bel të përshtatur dhe një fund të rrjedhshëm, ky fustan plotëson të gjitha llojet e trupit. Mëngët e rrumbullakosura dhe një bel i valëzuar krijojnë një pamje romantike dhe plot stil që është perfekte për raste të ndryshme. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një dasmë, një koktej ose një ngjarje të veçantë, fustani jonë ngjyrë krem me sfond krepe me valëza do t'ju bëjë të ndiheni të sigurta dhe të bukura.

Ngjyra: Krem

Krem

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
44
SKU: BON-20220719-195
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë fustanin tonë elegant ngjyråe krem me sfond krepe me velëza, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. I punuar me pëlhurë krep me cilësi të lartë, ky fustan ofron një ndjesi luksoze dhe qëndrueshmëri të qëndrueshme. Ngjyra krem nxjerr një sofistikim të përjetshëm, ndërsa detajet e valëzave shtojnë një prekje feminiteti dhe elegance.

Me një siluetë të këndshme me një bel të përshtatur dhe një fund të rrjedhshëm, ky fustan plotëson të gjitha llojet e trupit. Mëngët e rrumbullakosura dhe një bel i valëzuar krijojnë një pamje romantike dhe plot stil që është perfekte për raste të ndryshme. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një dasmë, një koktej ose një ngjarje të veçantë, fustani jonë ngjyrë krem me sfond krepe me valëza do t'ju bëjë të ndiheni të sigurta dhe të bukura.

Kombinojeni me taka dhe aksesorë delikate për një ansambël të rafinuar dhe joshës. Përndryshe, vishni me këpucë balerine dhe bizhuteri minimale për një pamje më të relaksuar, por edhe më elegant. Shkathtësia e këtij fustani ju lejon të krijoni stile të ndryshme dhe të bëni një deklaratë kudo që të shkoni.

Përjetoni kombinimin e përsosur të stilit dhe rehatisë me fustanin tonë ngjyrë krem me sfond krepe me valëza. Porosit tani dhe lartëso lojën tënde të modës me këtë fustan të modës. Bëni një përshtypje të qëndrueshme dhe përqafonini me besim ndjenjën tuaj unike të modës.

informacion shtes
Ngjyra

Krem

Madhësia

34, 36, 38, 40, 42, 44