Fustan Këmishë me Kopsa të Gjatë me Model Krep "Flake"

Lek 0.00
Ju prezantojmë fustan këmishën tonë të modës me kopsa të gjatë me model krep "Flake", një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. I punuar me pëlhurë krep me cilësi të lartë, ky fustan ofron një ndjesi luksoze dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Modeli unik i fustan këmishës shton një prekje të sofistikimit dhe stilit, duke e bërë atë një zgjedhje të spikatur për çdo rast.

Dizajni i gjatë me kopsa të këtij fustani ofron shkathtësi dhe ju lejon të krijoni pamje të ndryshme në modë. Me belin e saj të përshtatur dhe fundin e rrjedhshëm, ai kënaq të gjitha llojet e trupit, duke theksuar kthesat tuaja dhe duke krijuar një siluetë të këndshme. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një takim pune, një takim paradrekë ose një dalje të rastësishme, fustan këmisha e gjatë me kopsa lart me model krep "Flake" do t'ju bëjë të dukeni pa mundim elegante.

Ngjyra: Modeluar

Modeluar

Madhësia: 34

34
36
38
40
SKU: BON-20220719-202
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Clothes Dresses
Përshkrim

Ju prezantojmë fustan këmishën tonë të modës me kopsa të gjatë me model krep "Flake", një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. I punuar me pëlhurë krep me cilësi të lartë, ky fustan ofron një ndjesi luksoze dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Modeli unik i fustan këmishës shton një prekje të sofistikimit dhe stilit, duke e bërë atë një zgjedhje të spikatur për çdo rast.

Dizajni i gjatë me kopsa të këtij fustani ofron shkathtësi dhe ju lejon të krijoni pamje të ndryshme në modë. Me belin e saj të përshtatur dhe fundin e rrjedhshëm, ai kënaq të gjitha llojet e trupit, duke theksuar kthesat tuaja dhe duke krijuar një siluetë të këndshme. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një takim pune, një takim paradrekë ose një dalje të rastësishme, fustan këmisha e gjatë me kopsa lart me model krep "Flake" do t'ju bëjë të dukeni pa mundim elegante.

Vishni atë me taka dhe aksesorë standard për një ansambël të lëmuar dhe të sofistikuar. Përndryshe, kombinoni atë me këpucë balerine dhe një rrip për një pamje më të relaksuar dhe të përditshëm. Shkathtësia e këtij fustani ju lejon të shprehni stilin tuaj personal dhe të bëni një deklaratë të modës.

Përjetoni përzierjen perfekte të stilit dhe rehatisë me fustanin tonë këmishë kopsa të gjatë me model krep "Flake". Porositni tani dhe lartësoni lojën tuaj të modës me këtë fustan të optimizuar dhe në trend. Bëni një përshtypje të qëndrueshme dhe përqafoni me besim ndjenjën tuaj unike të modës.

informacion shtes
Ngjyra

Modeluar

Madhësia

34, 36, 38, 40