Fustan me lule me gjatësi mesatare me rripa lidhës.

Lek 2,423.00
Ju prezantojmë fustanin tonë me lule të mrekullueshëm dhe me gjatësi mesatare me rripa lidhës, epitominë e elegancës dhe hirit. I përpunuar me kujdes të veçantë për detajet, ky fustan është një shtesë e mahnitshme në gardërobën e çdo individi të modës.

Fustani ynë me lule me gjatësi mesatare shfaq një printim të mahnitshëm me lule si të gjalla dhe të magjishme, të kuruara me kujdes për të krijuar një apel vizual të mahnitshëm. Dizajni me gjatësi mesatare gjen balancën e përsosur midis sofistikimit dhe shumëpërdorshmërisë, duke e bërë atë të përshtatshëm për raste të ndryshme, nga daljet e zakonshme deri tek tubimet formale.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: E gjelbër

E gjelbër
E katërt
Rozë

Materiali: Crepe

Crepe
SKU: BON-20220719-93
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Clothes Dresses Modaway
Përshkrim

Ju prezantojmë fustanin tonë me lule të mrekullueshëm dhe me gjatësi mesatare me rripa lidhës, epitominë e elegancës dhe hirit. I përpunuar me kujdes të veçantë për detajet, ky fustan është një shtesë e mahnitshme në gardërobën e çdo individi të modës.

Fustani ynë me lule me gjatësi mesatare shfaq një printim të mahnitshëm me lule si të gjalla dhe të magjishme, të kuruara me kujdes për të krijuar një apel vizual të mahnitshëm. Dizajni me gjatësi mesatare gjen balancën e përsosur midis sofistikimit dhe shumëpërdorshmërisë, duke e bërë atë të përshtatshëm për raste të ndryshme, nga daljet e zakonshme deri tek tubimet formale.

I projektuar me rripa lidhës të rregullueshëm, ky fustan ofron një përshtatje të personalizuar që thekson stilin tuaj unik dhe përfton figurën tuaj. Rripat japin një prekje lëvizëse në dizajnin përgjithësor, duke ju lejuar të përshtatni formën e dekoltes dhe zbulesën e supit sipas preferencave tuaja.

Jo vetëm që ky fustan jep sjellje të veçantë, por gjithashtu i kushton vëmendje rehatimit. Materiali i butë dhe i thithshëm siguron një përvojë të mrekullueshme veshjeje, duke ju mbajtur të freskët dhe të rehatshëm gjatë gjithë ditës. Natyra e tij e lehtë e lejon lëvizje të lehtë, duke e bërë atë një zgjedhje ideale për stinët e ngrohta ose për pushime në destinacione të ndryshme.

Fustani ynë me gjatësi mesatare me rripa lidhës është i sigurt për të tërhequr vëmendjen e entuziastëve të modës që kërkojnë ansamblin perfekt. Qoftë duke synuar të shprehni individualitetin tuaj ose të bëni një përshtypje të përhershme, ky fustan pa dyshim do të ngrisë nivelin e stilin tuaj.

Zbuloni bukurinë dhe shumëpërdorshmërinë e fustanit tonë me lule, me gjatësi mesatare me rripa lidhës, një ndërthurje e vërtetë e elegancës klasike. Blerjeni tani dhe përjetoni gëzimin e tërheqjes së vëmendjes me lehtësi kudo që të shkoni.

informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

E gjelbër, E katërt, Rozë

Materiali

Crepe