Fustan Këmishë me Kopsa të Gjatë me Model Krep "Herb"

Lek 0.00
Ju prezantojmë fustanin këmishën tonë me kopsa të gjatë me model krep "Herb", një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. I punuar me pëlhurë krep me cilësi të lartë, ky fustan ofron një ndjesi luksoze dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Modeli magjepsës shton një prekje unike dhe stili, duke e bërë atë një zgjedhje të spikatur për çdo rast.

Dizajni me kopsa të gjata të këtij fustani ofron shkathtësi dhe ju lejon të krijoni pamje të ndryshme trendi. Me belin e saj të përshtatur dhe fundin e rrjedhshëm, ai kënaq të gjitha llojet e trupit, duke theksuar kthesat tuaja dhe duke krijuar një siluetë të këndshme. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një takim pune, një takim paradrekë ose një dalje të rastësishme, fustani këmishë me kopsa të gjata me model krep do t'ju bëjë të dukeni pa mundim elegante.

Madhësia: 34

34
36
38
40

Ngjyra: Modeluar

Modeluar
SKU: BON-20220719-200
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Clothes Dresses
Përshkrim

Ju prezantojmë fustanin këmishën tonë me kopsa të gjatë me model krep "Herb", një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. I punuar me pëlhurë krep me cilësi të lartë, ky fustan ofron një ndjesi luksoze dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Modeli magjepsës shton një prekje unike dhe stili, duke e bërë atë një zgjedhje të spikatur për çdo rast.

Dizajni me kopsa të gjata të këtij fustani ofron shkathtësi dhe ju lejon të krijoni pamje të ndryshme trendi. Me belin e saj të përshtatur dhe fundin e rrjedhshëm, ai kënaq të gjitha llojet e trupit, duke theksuar kthesat tuaja dhe duke krijuar një siluetë të këndshme. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një takim pune, një takim paradrekë ose një dalje të rastësishme, fustani këmishë me kopsa të gjata me model krep do t'ju bëjë të dukeni pa mundim elegante.

Vishni atë me taka dhe aksesorë standard për një ansambël të lëmuar dhe të sofistikuar. Përndryshe, kombinoni atë me këpucë balerine dhe një rrip për një pamje më të relaksuar dhe të përditshëm. Shkathtësia e këtij fustani ju lejon të shprehni stilin tuaj personal dhe të bëni një deklaratë të modës.

Përjetoni përzierjen perfekte të stilit dhe rehatisë me fustanin tonë këmishë me kopsa të gjata me model krep. Porositni tani dhe lartësoni lojën tuaj të modës me këtë fustan të modës. Bëni një përshtypje të qëndrueshme dhe përqafoni me besim ndjenjën tuaj unike të modës.

informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40

Ngjyra

Modeluar