Xhinse Slouchy Blu e Hapur

Lek 0.00
Ju prezantojmë pantallonat tona të modës në ngjyrën blu të hapur me stilin Slouchy, një shtesë e domosdoshme për koleksionin tuaj. Këto pantallona ofrojnë një përputhje të relaksuar dhe të rehatshme, të përsosura për ata që kërkojnë stil të lehtë. Duke u krijuar me materia cilësor të lartë, ato sigurojnë qëndrueshmëri dhe një ndjenjë të butë kundrejt lëkurës tuaj.

Ngjyra blu e hapur shton një prekje freskie dhe ndryshueshmërie garderobës tuaj, duke lejuar për kombinime të lehta me një sërë bluzash dhe aksesoreve. Silueta e lëmuar ofron një pamje të relaksuar dhe të qetë, ndërsa mbetet ende e modës.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
44

Ngjyra: Blu e hapur

Blu e hapur
SKU: BON-20220719-179
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë pantallonat tona të modës në ngjyrën blu të hapur me stilin Slouchy, një shtesë e domosdoshme për koleksionin tuaj. Këto pantallona ofrojnë një përputhje të relaksuar dhe të rehatshme, të përsosura për ata që kërkojnë stil të lehtë. Duke u krijuar me materia cilësor të lartë, ato sigurojnë qëndrueshmëri dhe një ndjenjë të butë kundrejt lëkurës tuaj.

Ngjyra blu e hapur shton një prekje freskie dhe ndryshueshmërie garderobës tuaj, duke lejuar për kombinime të lehta me një sërë bluzash dhe aksesoreve. Silueta e lëmuar ofron një pamje të relaksuar dhe të qetë, ndërsa mbetet ende e modës.

Duke përfshirë një bel të mesëm dhe një përputhje të lirë në këmbë, këto pantallona ofrojnë një përputhje të rehatshme dhe të përsosur për të gjitha tiparet e trupit. Mbyllja me lidhëse siguron veshje të lehtë dhe fiksimit të sigurt. Për më tepër, dizajni klasik me pesë xhepa shton funksionalitet dhe stil.

Pavarësisht nëse po bëni detyrat ose po takoheni me miqtë për një dalje të rastit, këto pantallona të lemuara në ngjyrën blu të hapur janë zgjedhja perfekte. Përputhini me një bluzë të futur në pantallona dhe këpucë sportive për një pamje të rehatshme dhe të lehtë. Veshuni me një bluzë dhe këpucë të larta për një ansambël më të përfunduar dhe të fundit.

Përjetoni kombinimin më të lartë të stilit dhe rehatimit me pantallonat tona të ngjyrës blu të hapur me stilin Slouchy. Porositni tani dhe përmirësoni lojën tuaj të modës me këto pantallona të ndryshueshme dhe të fundit. Bëni një deklaratë dhe dalëni nga turma me vetëbesim.

informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

Blu e hapur