Bluzë e shkurtër me logo-bandë

Lek 1,357.00
Ju prezantojmë bluzën tonë të shkurtër me logo-bandë, epitominë e stilin dhe rehatinë për veshje të përditshme. Ky pjesë e veçantë është projektuar për të ngritur gardërobën tuaj dhe për të siguruar një dukje maksimale në internet. E disponueshme në dy ngjyra klasike - e zezë dhe beige - kjo bluzë e shkurtër është perfekte për të plotësuar nevojat tuaja të modës.

Madhësia: Madhësi standarde

Madhësi standarde

Ngjyra: E zezë

E zezë
Bezhë
SKU: BON-20220719-89
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë bluzën tonë të shkurtër me logo-bandë, epitominë e stilin dhe rehatinë për veshje të përditshme. Ky pjesë e veçantë është projektuar për të ngritur gardërobën tuaj dhe për të siguruar një dukje maksimale në internet. E disponueshme në dy ngjyra klasike - e zezë dhe beige - kjo bluzë e shkurtër është perfekte për të plotësuar nevojat tuaja të modës.

Me dizajnin bashkëkohor dhe përshtatjen e pëlqyeshme, bluza jonë e shkurtër me logo-bandë kombinon lehtësisht modën dhe funksionalitetin. Gjatësia e shkurtë shton një prekje të fundit, ndërsa logoja ikonike e bandës shton një prekje të sofistikuar, duke e bërë atë një pjesë të jashtëzakonshme në koleksionin tuaj.

E përpunuar nga material i lartë cilësie, të butë, kjo bluzë me xhaketë ofron rehati të jashtëzakonshme gjatë gjithë ditës. Konstruksioni i saj i thithshëm dhe i lehtë mbajnë të freskët dhe të rehatshëm, duke e bërë atë ideale për të kryer detyrat e përditshme, takuar miqtë, ose thjesht qëndruar në shtëpi. Silueta e lirshme, por stilistike, siguron një pamje të përshtatshme që lehtësisht mund të përmirësohet ose zvogëlohet.

Kombinoni këtë bluzë të shkurtër me logo-bandë me xhinse apo pantallona të larta për një ansambël të bukur dhe casual, ose vendosni nën një xhaketë apo kardigan për një pamje më elegante dhe të përfunduar. Mundësitë janë të pakufizuara, duke ju lejuar të krijoni një varietet të pamjeve të modës që i përshtaten shijes tuaj personale.

Jo vetëm që bluza jonë e shkurtër me logo-bandë përmirëson stilin tuaj të përditshëm, por gjithashtu siguron një dukje më të mirë në tregun e gjerë online. Kjo bluzë do të tërheqë vëmendjen që i takon, duke siguruar që të dallosh nga të tjerët.

Përmirësoni gardërobën tuaj të përditshme me bluzën e shkurtër me logo-bandë sot. E disponueshme në ngjyrat klasike të zezë dhe të shumëpërdorshme beige, ky artikull kombinon modën, rehatinë dhe optimizimin për motorët e kërkimit me lehtësi. Blerjeni tani dhe riedefinoni stilin tuaj casual me një prekje të sofistikuar.

informacion shtes
Madhësia

Madhësi standarde

Ngjyra

E zezë, Bezhë