Fustan Venus me Mëngë të Rrudhura Ngjyrë Blu e Errët

Lek 0.00
Ju prezantojmë fustanin tonë mahnitës me mëngë të rrudhur në ngjyrën blu të errët, një domosdoshmëri për veshjet tuaja. Ky fustan mishëron një shkrirje perfekte të stilit dhe elegancës, duke shfaqur një dizajn unik dhe tërheqës. E punuar me përpikëri me pëlhurë me cilësi të lartë, ajo siguron rehati dhe qëndrueshmëri.

Ngjyra blu e thellë e këtij fustani i shton një element të sofistikuar dhe të gjithanshëm ansamblit tuaj, duke e bërë atë të përshtatshëm për një gamë të gjerë rastesh. Detajet e rrudhura në mëngët shtojnë një prekje të modës dhe në modë, ndërsa dizajni i frymëzuar nga Venusi krijon një siluetë të këndshme.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42

Ngjyra: Blu e errët

Blu e errët
SKU: BON-20220719-194
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë fustanin tonë mahnitës me mëngë të rrudhur në ngjyrën blu të errët, një domosdoshmëri për veshjet tuaja. Ky fustan mishëron një shkrirje perfekte të stilit dhe elegancës, duke shfaqur një dizajn unik dhe tërheqës. E punuar me përpikëri me pëlhurë me cilësi të lartë, ajo siguron rehati dhe qëndrueshmëri.

Ngjyra blu e thellë e këtij fustani i shton një element të sofistikuar dhe të gjithanshëm ansamblit tuaj, duke e bërë atë të përshtatshëm për një gamë të gjerë rastesh. Detajet e rrudhura në mëngët shtojnë një prekje të modës dhe në modë, ndërsa dizajni i frymëzuar nga Venusi krijon një siluetë të këndshme.

Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një koktej, një ngjarje zyrtare ose një rast të veçantë, fustani i Venusit me mëngë të rrudhur në ngjyrën blu të errët, do t'ju bëjë të dalloheni me besim. Kombinoje atë me taka dhe aksesorë për një ansambël magjepsës ose vishni me të sheshta për një pamje të përditshme por elegante.

Përjetoni kombinimin e përsosur të stilit dhe rehatisë me fustanin tonë të Venusit me mëngë të rrudhura në ngjyrën blu të errët. Porositni tani dhe lartësoni lojën tuaj të modës me këtë fustan të modës. Bëni një përshtypje të qëndrueshme dhe përqafoni ndjenjën tuaj unike të modës me këtë fustan magjepsës.

informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

Blu e errët