Fund-Pantallona me Art Bardh e Zi

Lek 1,970.00
Të prodhuara nga një material cilësor i lartë, pantallonat tona të shkurtra me fund ofrojnë komoditet, durueshmëri dhe stil. Dizajni unik i artit bardh e zi shton një prekje argëtuese gardërobës suaj të verës, ndërsa dizajni i përshtatshëm ju lejon t'i vishni ato me stil.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Materiali: 50% Polyester

50% Polyester
50% Pambuk

Ngjyra: Art dekorativ bardh e zi

Art dekorativ bardh e zi
SKU: BON-20220719-63
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Kërkoni pantallona të shkurtra me fund dhe me art dekorativ të bukura dhe të rehatshme që janë të përshtatshme për çdo rast? Mos kërkoni më larg se koleksioni ynë i fund-pantallonave me art bardh e zi.

Të prodhuara nga një material cilësor i lartë, fund-pantallonat tona të shkurtra ofrojnë komoditet, durueshmëri dhe stil. Dizajni unik i artit bardh e zi shton një prekje argëtuese gardërobës suaj të verës, ndërsa dizajni i përshtatshëm ju lejon t'i vishni ato me stil.

Me një liner të integruar, pantallonat tona të shkurtra me fund ofrojnë mbulim maksimal, duke i bërë ato ideale për çdo aktivitet ose rast. Ju do të qëndroni të freskët dhe të rehatshëm gjatë gjithë ditës falë materialit të lehtë dhe të fryrë.

Fund-Pantalonat tona me  art bardh e zi janë në dispozicion në një gamë të gjerë madhësish që mund të përshtaten me të gjithë, duke siguruar që do të gjeni madhësinë e duhur për tipin tuaj të trupit. Me materialin e lehtë për t'u kujdesur, ato janë të përshtatshme për të gjitha ju zonja që jeni në lëvizje.

Mos ndalni te pantallonat e zakonshme këtë verë. Rritni stilin dhe komoditetin tuaj me pantallonat tona të shkurtra me fund me art bardh e zi. Bëni blerjen tani për të shtuar një prekje mode dhe funksionalitet gardërobës suaj.

informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Materiali

50% Polyester, 50% Pambuk

Ngjyra

Art dekorativ bardh e zi