Bluzë pa mëngë

Lek 0.00
Ju prezantojmë bluzën tonë pa mëngë të ndryshueshme, një shtesë e domosdoshme për gardërobën tuaj të përditshëm. E disponueshme në një gamë të ngjyrave të stilizuara, duke përfshirë të zezën, të bardhën, rozën, vjollcën, të kaltërtën dhe portokallen, kjo bluzë ofron opsione të pakufishme për të shprehur stilin tuaj personal.

E dizajnuar për rehati të zakonshme, kjo bluzë pa mëngë është perfekte për veshjet tuaja të përditshme. Pavarësisht nëse jeni duke bërë punë të vogla, takuar miqtë për mëngjes ose një shëtitje e qetë, kjo bluzë ju siguron një pamje të rahatshme dhe pa përpjekje.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: E zezë

E zezë
E bardhë
Rozë
Vjollcë
Portokalle
E kaltërt
SKU: BON-20220719-139
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë bluzën tonë pa mëngë të ndryshueshme, një shtesë e domosdoshme për gardërobën tuaj të përditshëm. E disponueshme në një gamë të ngjyrave të stilizuara, duke përfshirë të zezën, të bardhën, rozën, vjollcën, të kaltërtën dhe portokallen, kjo bluzë ofron opsione të pakufishme për të shprehur stilin tuaj personal.

E dizajnuar për rehati të zakonshme, kjo bluzë pa mëngë është perfekte për veshjet tuaja të përditshme. Pavarësisht nëse jeni duke bërë punë të vogla, takuar miqtë për mëngjes ose një shëtitje e qetë, kjo bluzë ju siguron një pamje të rahatshme dhe pa përpjekje.

E punuar me materiale cilësore, kjo bluzë siguron qëndrueshmëri dhe komoditet. Dizajni pa mëngë lejon lëvizje të pakufizuara, duke e bërë të përshtatshme për çdo aktivitet. Kombinohet mjaft mirë me xhinse, funde ose pantallona të shkurtra për të krijuar veshje të ndryshme stilistike.

Me disponueshmërinë e saj në shumë ngjyra, ju mund të gjeni lehtësisht nuancën e përsosur për të përshtatur me stilin tuaj. Nga klasike si e zezë dhe e bardhë, deri te rozë, vjollcë, të kaltërt dhe portokalli e gjallë, kjo bluzë shton një shkëlqim ngjyrash gardërobës tuaj.

Experience the convenience of online shopping and elevate your everyday style with our Sleeveless Top. Order now and enjoy the perfect blend of comfort and versatility.

informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

E zezë, E bardhë, Rozë, Vjollcë, Portokalle, E kaltërt