Fustan Ngjyrë e Bardhë me Sfond Krepe me Valëza

Lek 0.00
Ju prezantojmë fustanin tonë elegant të rubinit me krep të bardhë, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. I punuar me pëlhurë krep me cilësi të lartë, ky fustan ofron një ndjesi luksoze dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Ngjyra e bardhë elegante nxjerr në pah sofistikimin dhe shkathtësinë, duke e bërë atë të përshtatshme për raste të ndryshme.

Me detajet e tij të valëzuara, ky fustan i shton një prekje feminitetit dhe elegancës ansamblit tuaj. Silueta e këndshme, me një bel të përshtatur dhe një fund të rrjedhshëm, plotëson të gjitha llojet e trupit dhe thekson kthesat tuaja. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një dasmë, një koktej apo një ngjarje të veçantë, fustani ngjyrë e bardhë me sfond krepe me valëza do t'ju bëjë të ndiheni të sigurta dhe të bukura.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42
44

Ngjyra: E bardhë

E bardhë
SKU: BON-20220719-196
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë fustanin tonë elegant të rubinit me krep të bardhë, një shtesë e domosdoshme në gardërobën tuaj. I punuar me pëlhurë krep me cilësi të lartë, ky fustan ofron një ndjesi luksoze dhe qëndrueshmëri afatgjatë. Ngjyra e bardhë elegante nxjerr në pah sofistikimin dhe shkathtësinë, duke e bërë atë të përshtatshme për raste të ndryshme.

Me detajet e tij të valëzuara, ky fustan i shton një prekje feminitetit dhe elegancës ansamblit tuaj. Silueta e këndshme, me një bel të përshtatur dhe një fund të rrjedhshëm, plotëson të gjitha llojet e trupit dhe thekson kthesat tuaja. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një dasmë, një koktej apo një ngjarje të veçantë, fustani ngjyrë e bardhë me sfond krepe me valëza do t'ju bëjë të ndiheni të sigurta dhe të bukura.

Visheni me taka dhe aksesorë për një pamje magjepsëse dhe të rafinuar. Përndryshe, kombinoni atë me të këpucë balerine dhe bizhuteri minimale për një ansambël më të relaksuar dhe me stil. Shkathtësia e këtij fustani ju lejon të krijoni stile të ndryshme dhe të bëni një deklaratë kudo që të shkoni.

Përjetoni përzierjen perfekte të stilit dhe rehatisë me fustanin tonë ngjyrë e bardhë me sfond krepe me valëza. Porositni tani dhe lartësoni lojën tuaj të modës me këtë fustan. Bëni një përshtypje të qëndrueshme dhe përqafoni me besim ndjenjën tuaj unike të modës.

informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42, 44

Ngjyra

E bardhë