Xhinse të Bardha - Mom

Lek 0.00
Ju prezantojmë xhinset tona të fundit të modës "Mom" të bardha, një shtesë e domosdoshme për koleksionin tuaj të denim. xhinse lehtësisht kombinojnë stilin dhe komoditetin, duke ofruar një pamje të modës me një përputhje të rehatshme. Të punuara me material cilësor të lartë, ato sigurojnë qëndruehsmëri dhe një ndjesi të butë dhe të rehatshme.

Ngjyra e bardhë kohëpaskohore shton një prekje të freskët dhe të ndryshueshëm veshjes suaj, duke bërë që këto xhinse "mom" të jenë të lehta për t'u kombinuar me një gamë të ndryshme bluzash dhe aksesoreve. Silueta klasike e xhinseve "mom" përmirëson formën tuaj dhe ofron një pamje të rehatshme por elegantë që kurrë nuk dalin nga moda.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42

Ngjyra: E bardhë

E bardhë
SKU: BON-20220719-182
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Clothes Jeans
Përshkrim

Ju prezantojmë xhinset tona të fundit të modës "Mom" të bardha, një shtesë e domosdoshme për koleksionin tuaj të denim. xhinse lehtësisht kombinojnë stilin dhe komoditetin, duke ofruar një pamje të modës me një përputhje të rehatshme. Të punuara me material cilësor të lartë, ato sigurojnë qëndruehsmëri dhe një ndjesi të butë dhe të rehatshme.

Ngjyra e bardhë kohëpaskohore shton një prekje të freskët dhe të ndryshueshëm veshjes suaj, duke bërë që këto xhinse "mom" të jenë të lehta për t'u kombinuar me një gamë të ndryshme bluzash dhe aksesoreve. Silueta klasike e xhinseve "mom" përmirëson formën tuaj dhe ofron një pamje të rehatshme por elegantë që kurrë nuk dalin nga moda.

Duke përfshirë një bel të lartë dhe këmbë pak të ngushtuar, këto xhinse ofrojnë një përputhje të përsosur për të gjitha tiparet e trupit. Mbyllja me buton me stil vintage shton një prekje me inspirim të vjetër, ndërsa dizajni me pesë xhepa ofron ruajtje të përshtatshme për të gjitha nevojat tuaja.

Pavarësisht nëse po kryeni detyra, takoheni me miqtë ose jeni duke dalë për një ngjarje të rastit, këto xhinse "mom" të bardha janë zgjedhja e përkryer. Përputhini ato me një këmishë të futur në pantallona dhe këpucë sportive për një ndjesi të qetë, ose veshuni me një bluzë dhe këpucë të larta për një ansambël më të përfunduar.

Përjetoni kombinimin e përsosur të stilit dhe komoditetit me xhinset tona "mom" të bardha. Porositani tani dhe ngritni nivelin e modës suaj me këto xhinse të trendit dhe të ndryshueshme. Bëni një deklaratë dhe dalni nga turma me vetëbesim.

informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42

Ngjyra

E bardhë