Shorte për Gra me Detaje Rreth Belit

Lek 0.00
Prezantojmë Shortet tona për Gra me Detaje Rreth Belit, epitomi i rehatimit dhe stilit! Krijuar me kujdes të veçantë, këto shorte ofrojnë një kombinim të përsosur të dizajnit të fundit dhe rehatimit të pamohueshëm. Pavarësisht nëse ecni në bregdet ose shijoni një ditë të rahatshme jashtë, këto shorte janë shoqëruesi juaj ideal.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Materiali: 70% Viscose 30% Linen

70% Viscose 30% Linen

Stili: Relaksuar

Relaksuar
SKU: BON-20220719-121
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Prezantojmë Shortet tona për Gra me Detaje Rreth Belit, epitomi i rehatimit dhe stilit! Krijuar me kujdes të veçantë, këto shorte ofrojnë një kombinim të përsosur të dizajnit të fundit dhe rehatimit të pamohueshëm. Pavarësisht nëse ecni në bregdet ose shijoni një ditë të rahatshme jashtë, këto shorte janë shoqëruesi juaj ideal.

Me një detaj unik të rrethit të belit, këto shorte shtojnë një prekje sofistikimi në çdo veshje. Rripi i krijuar me kujdes përmirëson linjat e belit tuaj, duke ju dhënë një siluetë që tërheq vëmendjen kudo që të shkoni. Rripi i rregullueshëm ju lejon të përshtatni shqyrtimin sipas preferencave tuaja, duke garantuar një ndjesi të rehatshme dhe të sigurt.

Bërë nga materiale cilësore të lartë, këto shorte janë shumë të buta dhe të lehta. Materialet e frymëzueshme sigurojnë ventilim të shkëlqyeshëm, duke ju mbajtur të freskëta edhe në ditët e nxehta të verës. Krijuar për stilet aktive, këto shorte ofrojnë fleksibilitet maksimal dhe liri të lëvizjes, duke ju lejuar të shijoni të gjitha aktivitetet tuaja të preferuara pa ndonjë kufizim. Kombinoni ato me një bluzë të thjeshtë ose një bluzë të stilizuar, dhe do të jeni gati të pushtoni ditën me vetëbesim.

With their unique design and high-quality craftsmanship, these Women's Belt Detailed Shorts are a must-have addition to your wardrobe. Browse our collection now and experience the ultimate blend of comfort and style.

informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Materiali

70% Viscose 30% Linen

Stili

Relaksuar