Jelek i Shkurtër me V-Dekolte me Butona

Lek 4,400.00
Ju prezantojmë jelekun e shkurtër me v-dekolte me butona, një shtesë e nevojshme për gardërobën tuaj që kombinon stilin dhe shumëanshmërinë. Ky jelek i bukur ka një dizajn tërheqës me V-dekolte dhe është zbukuruar me butona për detaje të shtuara. E krijuar me kujdes të mënyrës së detajuar, ajo shfaq elegancën dhe komoditetin.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: E zezë

E zezë
E bardhë
E kaltër
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-174
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Bluza Nisan Rroba
Etiketat: blouses clothes nisan
Përshkrim

Ju prezantojmë jelekun e shkurtër me v-dekolte me butona, një shtesë e nevojshme për gardërobën tuaj që kombinon stilin dhe shumëanshmërinë. Ky jelek i bukur ka një dizajn tërheqës me V-dekolte dhe është zbukuruar me butona për detaje të shtuara. E krijuar me kujdes të mënyrës së detajuar, ajo shfaq elegancën dhe komoditetin.

E disponueshme në tre opsione ngjyrash të paepura - të bardhë, të kaltër dhe të zezë - ky jelek i shumëanshëm ju lejon të shprehni ndjesinë tuaj unike të modës me siguri. Pavarësisht nëse jeni duke u përpjekur për një pamje klasike dhe e sofistikuar ose synoni një ansambël modern dhe të sharmantshëm, ky jelek është zgjedhja perfekte.

Dekolteja v thekson linjat e dekoltes tuaj dhe shton një prek femëror, ndërsa butonat shtojnë një element të stilshëm dhe lejojnë veshjen dhe rregullimin e lehtë. Gjatësia e shkurtër e jelekut krijon një siluetë të pëlqyeshme dhe e bën atë të përshtatshme për shtresa mbi fustane, bluza ose për tu kombinuar me pjesët e preferuara të poshtme.

E përbërë nga materiale me cilësi të lartë, ky jelek siguron durueshmëri dhe komoditet. Dizajni i tij i pastër dhe minimalist e bën atë të përshtatshme për shumë raste, nga ngjarje formale deri në dalje të zakonshme. Ngritni stilin tuaj dhe bëni një deklaratë me këtë jelek modër dhe të shumëanshëm.

Përjetoni kombinimin perfekt të stil, komoditet dhe shumëanshmëri me jelekun tonë të shkurtër me v- dekolte me butona. Porositni tani dhe përmirësoni lojën tuaj të modës me këtë pjesë të domosdoshme. Dalini nga turma dhe bëni një përshtypje të qëndrueshme me siguri.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

E zezë, E bardhë, E kaltër