Bluzë e Shkurtër me Detaje Zebër

Lek 3,600.00
Ju prezantojmë bluzën e shkurtër me detaje zebër, një shtesë e domosdoshme për gardërobën tuaj që kombinon lehtësisht stilin dhe sofistikimin. Kjo bluzë e bukur ka një model zebre, duke shtuar një prekje të egër elegancës në pamjen tuaj. E disponueshme në tre kombinime ngjyrash tërheqëse - të zezë dhe gri, të zezë dhe bezhë, dhe kafe dhe bezhë - kjo bluzë e shumëanshme ju lejon të shprehni shijen tuaj të veçantë të modës me vetëbesim.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: Kafe

Kafe
Gri
Bezhë
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-169
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Nisan Rroba Tops
Etiketat: clothes nisan tops
Përshkrim

Ju prezantojmë bluzën e shkurtër me detaje zebër, një shtesë e domosdoshme për gardërobën tuaj që kombinon lehtësisht stilin dhe sofistikimin. Kjo bluzë e bukur ka një model zebre, duke shtuar një prekje të egër elegancës në pamjen tuaj. E disponueshme në tre kombinime ngjyrash tërheqëse - të zezë dhe gri, të zezë dhe bezhë, dhe kafe dhe bezhë - kjo bluzë e shumëanshme ju lejon të shprehni shijen tuaj të veçantë të modës me vetëbesim.

E përpunuar me vëmendje të kujdesshme për detaje, kjo bluzë e shkurtër me detaje zebër është përbërë nga materiale me cilësi të lartë, duke siguruar durueshmërinë dhe komoditetin. Gjatësia e shkurtër vë në dukje figurën tuaj dhe krijon një siluetë moderne, duke e bërë një zgjedhje lisonjëse për çdo rast. Modeli zebra shton një element të guximshëm dhe të fundit në veshjen tuaj, duke e bërë atë të përsosur për shëtitje të përditshme dhe ngjarje të veçanta.

Pavarësisht nëse po shkoni për një natë në qytet ose po e keni një ditë të rastësishme me miqtë, kjo bluzë e shkurtër është zgjedhja perfekte. Kombinohet mrekullisht me xhinse ose funde me bel të lartë për një ansambël stilike që do të tërheqë vëmendjen. Shumëanshmëria e kësaj bluze ju lejon të kaloni lehtësisht nga dita në natë, duke e bërë atë një pjesë të shumëanshme dhe të nevojshme në gardërobën tuaj.

Shijoni bukurinë dhe unikësinë e bluzës së shkurtër me detaje zebër. Porosisni tani dhe përjetoni përsosmërinë e kombinimit të stilin, komoditetin dhe sofistikimin. Përmirësojeni lojën tuaj të modës dhe lëvizje të papërfundimshme me këtë pjesë përpara mode.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

Kafe, Gri, Bezhë