Bluzë e Shkurtër me Mëngë Voluminoze

Lek 4,400.00
Prezantojmë bluzën tonë të shkurtër me mëngë voluminoze, një shtesë e domosdoshme për gardërobën tuaj. Kjo bluzë e veçantë është e disponueshme në një gamë ngjyrash të kapërcyeshme, përfshirë të zezë, të bardhë, portokalli, rozë dhe gjelbër të lehtë, duke ju lejuar të shprehni stilin tuaj unik me lehtësi.

E dizajnuar me kujdes dhe vëmendje të detajuar, kjo bluzë e shkurtër shfaq një pamje të bukur dhe të përzemërt. Mëngët voluminoze shton një prekje femërore dhe elegancë, duke krijuar një siluetë lisonjare që do të të bëjë të dallohesh nga të tjerat.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: E zezë

E zezë
E bardhë
Portokalli
Rozë
E gjelbër
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-154
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Nisan Rroba Tops
Etiketat: clothes nisan tops
Përshkrim

Prezantojmë bluzën tonë të shkurtër me mëngë voluminoze, një shtesë e domosdoshme për gardërobën tuaj. Kjo bluzë e veçantë është e disponueshme në një gamë ngjyrash të kapërcyeshme, përfshirë të zezë, të bardhë, portokalli, rozë dhe e gjelbër duke ju lejuar të shprehni stilin tuaj unik me lehtësi.

E dizajnuar me kujdes dhe vëmendje të detajuar, kjo bluzë e shkurtër shfaq një pamje të bukur dhe të përzemërt. Mëngët voluminoze shton një prekje femërore dhe elegancë, duke krijuar një siluetë lisonjare që do të të bëjë të dallohesh nga të tjerat.

E prodhuar nga materiale me cilësi të lartë, kjo bluzë jo vetëm që duket bukur, por gjithashtu është e përshtatshme për ta veshur dhe shumë e rehatshme. Materiali i saj është i butë ndaj lëkurës tuaj, duke siguruar një ndjenjë të këndshme dhe të kënaqshme gjatë gjithë ditës.

E shndritshme dhe e stilizuar, kjo bluzë e shkurtër me mëngë voluminoze është perfekte për raste të ndryshme. Pavarësisht nëse po zgjedhni një pamje të rastit të përditshëm ose po përgatitni një veshje për një ngjarje të veçantë, kjo bluzë do të ngritë stilin tuaj me lehtësi.

Pranojeni bukurinë dhe shijoni momentet me bluzën e shkurtër me mëngë voluminoze. Porositni tani dhe përjetoni kombinimin perfekt të stilit, rehatisë dhe sofistikimit.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

E zezë, E bardhë, Portokalli, Rozë, E gjelbër