Bluzë e Shkurtër me Shpatulla të Cilësuara Asimetrikisht

Lek 3,900.00
Ju prezantojmë bluzën e shkurtër me shpatulla të cilësuara asimetrikisht, një shtesë e përsosur për garderobën tuaj! E disponueshme në një gamë të mahnitshme ngjyrash, duke përfshirë ngjyrën e zezë, rozë, portokalli, dhe bëzhë, kjo bluzë ju lejon të shprehni stilin tuaj unik me lehtësi.

E dizajnuar për të rritur vetëbesimin tuaj, kjo bluzë shpreh tërheqjen e seksit dhe sofistikimit. Detajet e shpatullave dhe dizajni asimetrik i shfrytëzuar krijojnë një siluetë tunduese që do të tërheqë vëmendjen kudo që të shkoni. Pavarësisht nëse po shkoni për një darkë me miqtë ose po merrni pjesë në një ngjarje të veçantë, kjo bluzë do të bëjë një deklaratë të fuqishme.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: E zezë

E zezë
Rozë
Portokalli
Bezhë
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-132
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Nisan Rroba Tops
Etiketat: clothes nisan tops
Përshkrim

Ju prezantojmë bluznë e shkurtër me shpatulla të cilësuara asimetrikisht, një shtesë e përsosur për garderobën tuaj! E disponueshme në një gamë të mahnitshme ngjyrash, duke përfshirë ngjyrën e zezë, rozë, portokalli, dhe bezhë, kjo bluzë ju lejon të shprehni stilin tuaj unik me lehtësi.

E dizajnuar për të rritur vetëbesimin tuaj, kjo bluzë shpreh tërheqjen e seksit dhe sofistikimit. Detajet e shpatullave dhe dizajni asimetrik i shfrytëzuar krijojnë një siluetë tunduese që do të tërheqë vëmendjen kudo që të shkoni. Pavarësisht nëse po shkoni për një darkë me miqtë ose po merrni pjesë në një ngjarje të veçantë, kjo bluzë do të bëjë një deklaratë të fuqishme.

E prodhuar nga materialet më të mira, bluza e shkurtër me shpatulla të cilësuara asimetrikisht siguron një përshtatje të rehatshme dhe përkulëse. Materiali me cilësi të lartë ofron ndjesinë e një luksi për lëkurën tuaj, ndërsa gjatësia e shkurter shton një prekje moderne në ansamblin tuaj.

Kjo bluzë është e përshtatshme për ata që kërkojnë të përmirësojnë përvojën e tyre të blerjeve në internet. Me dizajnin e saj të përshtatshëm dhe disponueshmërinë në shumë ngjyra, gjetja dhe blerja e kësaj bluze të fundit është vetëm disa klikime larg.

Merrni në pranim stilin tuaj unik me bluzën e shkurtër me shpatulla të cilësuara asimetrikisht. Ngrini lojën tuaj të modës dhe bëni një përshtypje të vëmendshme kudo që të shkoni. Bëni porosinë tani dhe përjetoni përsosmërinë e seksit dhe sofistikimit.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

E zezë, Rozë, Portokalli, Bezhë