Bluzë e Shkurtër me Shpinë të Hapur

Lek 4,000.00
Ju prezantojmë bluzën e shkurtër me shpinë të hapur, një shtesë e domosdoshme për garderobën tuaj që do të rrisë stilin tuaj në mënyrë të lehtë. Kjo bluzë e modës ka një dizajn tërheqës që përmirëson figurën tuaj dhe një hapje tërheqëse në pjesën e mbrapëme, duke shtuar një prekë sofistikimi pamjes tuaj. E disponueshme në dy ngjyra tërheqëse - portokalli dhe e bardhë - kjo bluzë e veçantë ju lejon të shprehni ndjesinë tuaj të unikët stilin me vetëbesim.

E përpunuar me vëmendje të veçantë në detaje, bluza e shkurtër me shpinë të hapur është e realizuar me materiale me cilësi të lartë, duke garantuar qëndrueshmëri dhe komoditet. Gjatësia e shkurtë përmirëson figurën tuaj me stil dhe shton sharmen femërore. Dizajni i hapjes në pjesën e mbrapëme shton një prekë tërheqëse, duke e bërë të përshtatshme për shëtitje të zakonshme dhe raste speciale.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: Portokalli

Portokalli
E bardhë
Shitës: Nisan
SKU: BON-20220719-168
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Nisan Rroba Tops
Etiketat: clothes nisan tops
Përshkrim

Ju prezantojmë bluzën e shkurtër me shpinë të hapur, një shtesë e domosdoshme për garderobën tuaj që do të rrisë stilin tuaj në mënyrë të lehtë. Kjo bluzë e modës ka një dizajn tërheqës që përmirëson figurën tuaj dhe një hapje tërheqëse në pjesën e mbrapëme, duke shtuar një prekë sofistikimi pamjes tuaj. E disponueshme në dy ngjyra tërheqëse - portokalli dhe e bardhë - kjo bluzë e veçantë ju lejon të shprehni ndjesinë tuaj të unikët stilin me vetëbesim.

E përpunuar me vëmendje të veçantë në detaje, bluza e shkurtër me shpinë të hapur është e realizuar me materiale me cilësi të lartë, duke garantuar qëndrueshmëri dhe komoditet. Gjatësia e shkurtë përmirëson figurën tuaj me stil dhe shton sharmen femërore. Dizajni i hapjes në pjesën e mbrapëme shton një prekë tërheqëse, duke e bërë të përshtatshme për shëtitje të zakonshme dhe raste speciale.

Pavarësisht nëse po shkoni në një festë verore ose po kënaqeni në plazh, kjo bluzë është zgjedhja perfekte. Përputhja e saj me pantallona të shkurtra ose funda të preferuara të jua bën të krijoni një ansambël elegant dhe të modës. Gjithëpërfshirshmëria e kësaj bluze ju lejon të kaloni lehtësisht nga dita në natë, duke e bërë atë një pjesë themelore në gardërobën tuaj.

Provojeni kombinimin perfekt të stilin dhe komoditetit me bluzën e shkurtër me shpinë të hapur. Porositni tani dhe bëni një deklaratë në modë me këtë pjesë të fundit të modës. Dalni nga turma dhe pranoni stilin tuaj unik me vetëbesim.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

Portokalli, E bardhë