Bluzë me Vija me Brezë të Shkurtër

Lek 2,400.00
Përkeni bluzë me vija me brezë të shkurtër, simboli i stilin dhe rehatisë për përditshmërinë. Kjo pjesë e përshtatshme në çdo rast është projektuar për të ngritur gardërobën tuaj dhe siguruar një dukje maksimale në internet. E kombinuar në dy ngjyra klasike - e zeza dhe e beiga - kjo bluzë e shkurtër është perfekte për të gjitha nevojat tuaja të modës të përditshme.

Madhësia: Madhësi standarde

Madhësi standarde

Stili: Me vija

Me vija

Ngjyra: E bardhë

E bardhë
Shitës: Modaway
SKU: BON-20220719-94
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Modaway Rroba Tops
Etiketat: clothes modaway tops
Përshkrim

Bluza me vija me brezë të shkurtër, simboli i stilin dhe rehatisë për përditshmërinë. Kjo pjesë e përshtatshme në çdo rast është projektuar për të ngritur gardërobën tuaj dhe siguruar një dukje maksimale në internet. E kombinuar në dy ngjyra klasike - e zeza dhe bezha - kjo bluzë e shkurtër është perfekte për të gjitha nevojat tuaja të modës të përditshme.

Me dizajnin e saj bashkëkohor dhe përshtatjen e lisonit, bluza jonë me vija me brezë të shkurtër kombinon me lehtësi modën dhe funksionalitetin. Gjatësia e shkurtër jep një prekje të fundit, ndërsa logo-bandat ikonike shtojnë një prekje të sofistikuar, duke e bërë atë të dallohet në koleksionin tuaj.

E krijuar nga materiale me cilësi të lartë,  kjo bluzë ofron rehati të jashtëzakonshme gjatë gjithë ditës. Ndërtimi i saj me material të mirë dhe të lehtë ju mban të freskëta dhe të lehtësuara, duke e bërë atë ideale për të kryer detyrat e përditshme, takimet me miqtë, ose thjesht për të qëndruar të rahatshëm në shtëpi. Silueta e relaksuar, por e stilizuar siguron një pamje të përshtatshme që mund të përdoret lehtësisht për t'u veshur më elegancë ose më pak formalisht.

Kombinoni këtë bluzë të shkurtër me shirita me xhinse apo pantallona të larta për një kombinim të bukur dhe të përditshëm, ose vesheni poshtë një xhaketë apo kardigan për një pamje më të përfunduar dhe të rregulluar. Mundësitë janë të pakufishme, duke ju lejuar të krijoni një sërë pamjesh stilizuese që i përshtaten shijes tuaj personale.

Jo vetëm që bluza jonë e shkurtër me shirita me logo-bandë e përmirëson stilin tuaj të përditshëm, por siguron edhe një dukje më të mirë në tregun e gjerë në internet. Kjo bluzë do të tërheqë vëmendjen që meriton, duke bërë që ju të dalloheni nga masa.

Përmirësoni garderobën tuaj të përditshme sot me bluzën me vija me brezë të shkurtër. Ky artikull kombinon modën, kënaqësinë dhe optimizimin në mënyrë të pashtruar. Bli tani dhe ridefino stilin tënd të përditshëm me një prek elegancë.

Informacion shtes
Madhësia

Madhësi standarde

Stili

Me vija

Ngjyra

E bardhë