Çantë Elegante me Rrip Kryq me Zinxhir

Lek 4,400.00
Prezantojmë çantën tonë elegante me rrip kryq me zinxhir, një aksesor i sofistikuar që kombinon stilin e përjetshëm me prakticitetin. E krijuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, kjo çantë kullon elegancë dhe rafinim, duke e bërë atë një shtesë të domosdoshëm në gardërobën tuaj.

Çanta elegante e tërthortë përmban një rrip zinxhir që shton një prekje magjepsëse. Zinxhiri delikat rrit estetikën e përgjithshme, duke e bërë këtë çantë një deklaratë të vërtetë të modës.

Kjo çantë ofron hapësirë të bollshme për të mbajtur gjërat tuaja thelbësore të organizuara dhe lehtësisht të aksesueshme. Brendësia e dizajnuar me kujdes siguron që ju të mund të mbani telefonin, portofolin, çelësat dhe sendet e tjera me lehtësi, duke e bërë atë të përsosur si për përdorim të përditshëm ashtu edhe për raste të veçanta.

Madhësia: 26 × 8 × 18 cm

26 × 8 × 18 cm

Ngjyra: Nude

Nude
Shitës: Bag to Bag
SKU: BON-20220719-267
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Prezantojmë çantën tonë elegante me rrip kryq me zinxhir, një aksesor i sofistikuar që kombinon stilin e përjetshëm me prakticitetin. E krijuar me vëmendje të përpiktë ndaj detajeve, kjo çantë kullon elegancë dhe rafinim, duke e bërë atë një shtesë të domosdoshëm në gardërobën tuaj.

Çanta elegante e tërthortë përmban një rrip zinxhir që shton një prekje magjepsëse. Zinxhiri delikat rrit estetikën e përgjithshme, duke e bërë këtë çantë një deklaratë të vërtetë të modës.

Kjo çantë ofron hapësirë të bollshme për të mbajtur gjërat tuaja thelbësore të organizuara dhe lehtësisht të aksesueshme. Brendësia e dizajnuar me kujdes siguron që ju të mund të mbani telefonin, portofolin, çelësat dhe sendet e tjera me lehtësi, duke e bërë atë të përsosur si për përdorim të përditshëm ashtu edhe për raste të veçanta.

Qoftë nëse jeni duke marrë pjesë në një ngjarje të veçantë, duke eksploruar qytetin ose duke kryer rutinën tuaj të përditshme, çanta jonë elegante me rrip kryq me zinxhir është shoqëruesja ideale. Dizajni i saj i gjithanshëm plotëson pa mundim çdo veshje, duke shtuar një prekje të sofistikimit dhe duke përmirësuar stilin tuaj të përgjithshëm.

E krijuar me materiale të cilësisë së lartë dhe mjeshtëri të përpiktë, kjo çantë është ndërtuar për të qëndruar. Vëmendja ndaj detajeve dhe ndërtimi i fortë sigurojnë qëndrueshmëri dhe jetëgjatësi, duke ju lejuar të shijoni elegancën e saj për vitet në vijim.

Ngritni stilin tuaj dhe përqafoni komoditetin e çantës sonë elegante me rrip kryq me zinxhir. Me tërheqjen e saj të veçantë, ky aksesor është përshtatur për individin modern të ndërgjegjshëm për modën, e cila kërkon modë dhe funksionalitet. Bëni një deklaratë kudo që të shkoni dhe përjetoni ekuilibrin e përsosur të stilit dhe prakticitetit me këtë çantë të shkëlqyer.

Informacion shtes
Madhësia

26 × 8 × 18 cm

Ngjyra

Nude