Fustan Elegante me Rripa të Hollë

Lek 3,900.00
Ju prezantojmë fustanin tonë të mahnitshëm elegant me rripa të hollë. Ky fustan mini në ngjyrë të bardhë e shpërndan seksualitetin dhe vëmendjen. I punuar me përkushtim, është i projektuar për të përmirësuar bukurinë tuaj natyrale dhe për të bërë një deklaratë të guximshme të modës.

Rripat e hollë të shpatullave shtojnë një prekje delikate në këtë fustan, duke theksuar shpatullat dhe kockat e qafës tuaj me grac. Gjatësia mini tregon këmbët tuaja, duke krijuar një pamje të ftohtëzueshme dhe flirtuese që sigurisht do të tërheqë vëmendjen kudo që shkoni.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Ngjyra: E bardhë

E bardhë
Shitës: Modaway
SKU: BON-20220719-101
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Fustane Modaway Rroba
Përshkrim

Ju prezantojmë fustanin tonë të mahnitshëm Elegant me Rripa të Hollë. Ky fustan mini në ngjyrë të bardhë e shpërndan seksualitetin dhe vëmendjen. I punuar me përkushtim, është i projektuar për të përmirësuar bukurinë tuaj natyrale dhe për të bërë një deklaratë të guximshme të modës.

Rripat e hollë të shpatullave shtojnë një prekje delikate në këtë fustan, duke theksuar shpatullat dhe kockat e qafës tuaj me grac. Gjatësia mini tregon këmbët tuaja, duke krijuar një pamje të ftohtëzueshme dhe flirtuese që sigurisht do të tërheqë vëmendjen kudo që shkoni.

Në një nuancë të bardhë kohore, ky fustan shpërndan elegancën dhe ndryshueshmërinë, duke e bërë atë një zgjedhje të përsosur për një larmi ngjarjesh. Pavarësisht nëse merrni pjesë në një festë koktej ose një ngjarje të veçantë, ky fustan do të ju bëjë të ndiheni të sigurt dhe të pafuqishëm.

I bërë nga materiale të lartë cilësie, fustani ynë elegant me rripa të hollë siguron të dyja komoditetin dhe durueshmërinë. Artizanati i shkëlqyer garanton një përshtatje të përkryer që përqafon format tuaja në të gjitha vendeve të duhura, duke theksuar figurën tuaj femërore me lehtësi.

Gjatësia mini, ngjyra e bardhë dhe dizajni i seksit bëjnë që ai të jetë i detyrueshëm për ata që kërkojnë të bëjnë një deklaratë. Porositni tani dhe përqafojeni sensualitetin tuaj me këtë fustan kapës që do të lënë një përshtypje të paharrueshme.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Ngjyra

E bardhë