Fustan Geo i Gjatë me Butona dhe Model Krep

Lek 5,600.00
Ju prezantojmë fustanin tonë elegant geo të gjatë me butona dhe model krep, një shtesë e domosdoshme për veshjet tuaja. I punuar me pëlhurë krep me cilësi të lartë, ky fustan ofron një ndjesi luksoze dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Modeli gjeometrik që bie në sy shton një prekje moderniteti dhe sofistikimi, duke e bërë atë një zgjedhje të spikatur për çdo rast.

Dizajni i gjatë me butona i këtij fustani ofron shkathtësi, duke ju lejuar të krijoni pamje të ndryshme në modë. Me belin e tij të përshtatur dhe fundin e rrjedhshëm, ai kënaq të gjitha llojet e trupit, duke theksuar kthesat tuaja dhe duke krijuar një siluetë të këndshme. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një takim pune, një takim paradrekë ose një dalje të rastësishme, fustani geo i gjatë me butona dhe model krep do t'ju bëjë të dukeni pa mundim elegante.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42

Stili: Modeluar

Modeluar
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-201
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Aybikestil Fustane Rroba
Përshkrim

Ju prezantojmë fustanin tonë elegant geo të gjatë me butona dhe model krep, një shtesë e domosdoshme për veshjet tuaja. I punuar me pëlhurë krep me cilësi të lartë, ky fustan ofron një ndjesi luksoze dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Modeli gjeometrik që bie në sy shton një prekje moderniteti dhe sofistikimi, duke e bërë atë një zgjedhje të spikatur për çdo rast.

Dizajni i gjatë me butona i këtij fustani ofron shkathtësi, duke ju lejuar të krijoni pamje të ndryshme në modë. Me belin e tij të përshtatur dhe fundin e rrjedhshëm, ai kënaq të gjitha llojet e trupit, duke theksuar kthesat tuaja dhe duke krijuar një siluetë të këndshme. Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një takim pune, një takim paradrekë ose një dalje të rastësishme, fustani geo i gjatë me butona dhe model krep, do t'ju bëjë të dukeni pa mundim elegante.

Vishni atë me taka dhe aksesorë standard për një ansambël të lëmuar dhe të sofistikuar. Përndryshe, kombinoni atë me këpucë balerine dhe një rrip për një pamje më të relaksuar dhe të përditshme. Shkathtësia e këtij fustani ju lejon të shprehni stilin tuaj personal dhe të bëni një deklaratë të modës.

Përjetoni përzierjen perfekte të stilit dhe rehatisë me fustanin geo të gjatë me butona dhe model krep. Porositni tani dhe lartësoni lojën tuaj të modës me këtë fustan të trendit. Bëni një përshtypje të qëndrueshme dhe përqafoni me besim ndjenjën tuaj unike të modës.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42

Stili

Modeluar