Fustan i Gjatë me Butona në Ngjyrën Bezhë

Lek 7,700.00 Lek 6,900.00 RUAJ 10%
Ju prezantojmë fustanin tonë elegant me butona në ngjyrën bezhë, një shtesë e gjithanshme për veshjet tuaja. Ky fustan kombinon pa mundim modën dhe komoditetin, duke ofruar një pamje elegante dhe të përjetshme për çdo rast. I punuar me pëlhurë me cilësi të lartë, siguron qëndrueshmëri dhe një ndjenjë luksoze.

Ngjyra neutrale bezhë i shton një prekje elegance dhe shkathtësie veshjes suaj, duke e bërë këtë fustan të lehtë për t'u kombinuar me një shumëllojshmëri aksesorësh. Gjatësia e gjatë dhe dizajni me kopsa ofrojnë një pamje të lëmuar dhe të sofistikuar që kapërcen tendencat.

Madhësia: 34

34
36
38
40

Ngjyra: Bezhë

Bezhë
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-189
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Ju prezantojmë fustan tonë elegante të gjatë me butona në ngjyrën bezë, një shtesë e gjithanshme për veshjet tuaja. Ky fustan kombinon pa mundim modën dhe komoditetin, duke ofruar një pamje elegante dhe të përjetshme për çdo rast. I punuar me pëlhurë me cilësi të lartë, siguron qëndrueshmëri dhe një ndjenjë luksoze.

Ngjyra neutrale bezhë i shton një prekje elegance dhe shkathtësie veshjes suaj, duke e bërë këtë fustan të lehtë për t'u kombinuar me një shumëllojshmëri aksesorësh. Gjatësia e gjatë dhe dizajni me butona ofrojnë një pamje të lëmuar dhe të sofistikuar që kapërcen tendencat.

Me një siluetë të këndshme me një bel të përshtatur dhe një fund të rrjedhshëm, ky fustan ofron një përshtatje femërore dhe të këndshme për të gjitha llojet e trupit. Mbyllja e përparme me butona shton një prekje të rafinuar, ndërsa mëngët e gjata dhe dekolteja me jakë ofrojnë një stil klasik dhe të sofistikuar.

Pavarësisht nëse jeni duke marrë pjesë në një ngjarje zyrtare, duke shkuar në një takim paradrekë ose duke shijuar një dalje të rastësishme, ky fustan i gjatë ngjyrë bezhë me butona është një zgjedhje perfekte. Kombinojeni atë me taka dhe bizhuteri për një ansambël të sofistikuar, ose vishni me të sheshta dhe një rrip për një pamje më të relaksuar por me stil.

Përjetoni kombinimin perfekt të stilit dhe rehatisë me fustanin tonë të gjatë me butona në ngjyrën bezhë. Porositni tani dhe lartësoni lojën tuaj të modës me këtë fustan të gjithanshëm dhe në trend. Dilni nga turma dhe lini një përshtypje të qëndrueshme me besim.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40

Ngjyra

Bezhë