Fustan i Kuq Mini me Lidhëse në Gjoks

Lek 3,600.00 Lek 3,300.00 RUAJ 8%
Ju prezantojmë fustanin tonë të përditshëm të kuq midi me lidhëse në gjoks, një pjesë garderobe e përshtatshme dhe e lehtë që kombinon thjeshtësinë me një prekje të magjisë. Ky fustan klasik është projektuar për aventurat tuaja të përditshme, duke ofruar njëkohësisht komoditet dhe stil në një pjesë të lehtë për tu veshur.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Materiali: Modeluar

Modeluar
Shitës: Modaway
SKU: BON-20220719-96
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Fustane Modaway Oferta Rroba
Përshkrim

Ju prezantojmë fustanin tonë të përditshëm të kuq Mini me lidhëse në gjoks, një pjesë garderobe e përshtatshme dhe e lehtë që kombinon thjeshtësinë me një prekje të magjisë. Ky fustan klasik është projektuar për aventurat tuaja të përditshme, duke ofruar njëkohësisht komoditet dhe stil në një pjesë të lehtë për tu veshur.

I krijuar me kujdes, ky fustan i vogël ka një siluetë të pastër dhe minimaliste që është perfekt për pamjen tuaj të përditshme. Detaji i ngjitjes në gjoks shton një hintë të butë elegancë dhe interes vizual në fustan, duke e bërë të dallohet pa qenë tepër e mbresëlënës.

Ngjyra e kuqe e ndezur e këtij fustani shton një nxitje vetëbesimi dhe energjie në pamjen tuaj, duke ju lejuar të shprehni stilin tuaj personal me lehtësi. Gjatësia e vogël shton një prekje argëtuese, duke mbajtur një stil të saktë dhe komod për aktivitetet tuaja të përditshme.

Projektuar për komoditet, fustani i kuq mini melidhëse në gjoks është i përbërë nga materiale të buta dhe të frymëzshme që ndihen të buta në lëkurën tuaj. Materiali i lehtë lejon lëvizje të lehtë dhe siguron që të qëndroni komod gjatë gjithë ditës.

Ky fustan është shumë i përshtatshëm, duke e bërë atë një zgjedhje të përsosur për çfarëdo raste. Kombinoni me këpucë sportive dhe një xhaketë jean për një pamje të rastit të përditshëm, ose vishni me takë dhe një qepallë prej deklaratash për një darkë. Thjeshtësia e fustanit ju lejon të akesorizojnë dhe personalizojnë veshjen tuaj për të përputhur me stilin tuaj individual.

Me udhëzimet e lehtë për kujdesin, mbajtja e fustanit të kuq të vogël me lidhëse në gjoks është shumë e thjeshtë. Thjesht ndiqni udhëzimet e ofruara, dhe do të mbetet në gjendjen e saj të pastër, gati për t'ju shoqëruar në aventurat tuaja të përditshme.

Përjetoni stilin dhe komoditetin e lehtë me fustanin tonë të kuq mini me lidhëse në gjoks. Pavarësisht nëse jeni duke bërë punë të përditshme, takoheni me miqtë për një kafe, ose thjesht po shijoni një ditë jashtë, ky fustan do të ju mbajë të dukeshit të freskëta dhe të vetëbesuara. Shtoni një prekje të magjisë garderobës suaj të përditshme dhe porositni juaj sot!

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Materiali

Modeluar