Fustan i Përditshëm me Rripa të Holla të Supit

Lek 3,600.00 Lek 3,100.00 RUAJ 14%
Ju prezantojmë fustanin tonë të stilit me rripa të hollë të supit, shtesën perfekte për gardërobën tuaj të përditshme. Ky fustan ofron një stil të rehatshëm dhe të përkryer që është ideal për ngjarje joformale dhe dalje të relaksuara.

Dizajnuar me thjeshtësi në mendje, ky fustan ka rripa të hollë të supit që shtojnë një prekje delikate dhe femërore. Dizajni minimalistik lejon kombinime të lehta me aksesoret tuaja të preferuara, duke ju dhënë lirinë për të personalizuar pamjen tuaj dhe treguar shqisën tuaj unike të stilit.

Ngjyra: Bezhë

Bezhë

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Materiali: Liri

Liri
Shitës: Modaway
SKU: BON-20220719-99
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Fustane Modaway Oferta Rroba
Përshkrim

Ju prezantojmë fustanin tonë të stilit me rripa të hollë të supit, shtesën perfekte për gardërobën tuaj të përditshme. Ky fustan ofron një stil të rehatshëm dhe të përkryer që është ideal për ngjarje joformale dhe dalje të relaksuara.

Dizajnuar me thjeshtësi në mendje, ky fustan ka rripa të hollë të supit që shtojnë një prekje delikate dhe femërore. Dizajni minimalistik lejon kombinime të lehta me aksesoret tuaja të preferuara, duke ju dhënë lirinë për të personalizuar pamjen tuaj dhe treguar shqisën tuaj unike të stilit.

I krijuar me materiale me cilësi të lartë, fustani ynë i përditshëm me rripa të hollë të supit siguron një përshtatje të rehatshme dhe të frymëzuar. Materiali i butë dhe i lehtë ofron lëvizje të lirë dhe komoditet gjatë gjithë ditës.

Vlersohet lëvizshmëria me këtë fustan. Veshja e tij me një rrip të veçantë dhe taka të larta do të krijojë një pamje elegante dhe të sofistikuar, ose mbajeni të thjeshtë me sandale dhe një xhaketë jeans për një atmosferë të qetë. Mundësitë janë të pa kufizuara, duke ju lejuar të keni një kalim të lehtë nga dita në natë.

Me dizajnin e tij kohëtar dhe udhëzimet e thjeshta për kujdesin, ruajtja e këtij fustani është e lehtë. Thjesht ndiqni udhëzimet e kujdesit dhe ai do të mbetet në gjendje të përkryer, gati për të ju shoqëruar në aventurën tuaj të ardhshme.

Ngritni stilin tuaj të përditshëm me fustanin tonë me rripa të holla të supit. Pavarësisht nëse jeni duke bërë erranda, takoheni me miqtë për një kafe, ose po e shijoni një pushim të fundjavës, ky fustan do të ju mbajë në pamje tërheqëse dhe të përkryer. Bëni porosinë tuaj sot dhe përjetoni kombinimin perfekt të komoditetit dhe stil-it.

Informacion shtes
Ngjyra

Bezhë

Madhësia

Small, Medium, Large

Materiali

Liri