Fustan Këmishë me Kopsa Ngjyrë Salmon

Lek 7,600.00
Prezantimi i fustanit tonë këmishë me kopsa ngjyrë salmon - një përzierje e përsosur e rehatisë dhe stilit për gruan moderne. Ky fustan është i dizajnuar me një përshtatje të lirshme që nuk ngjitet pas trupit, duke ofruar një siluetë të relaksuar dhe të qetë.

Madhësia: 34

34
36
38
40
42

Materiali: Poliestër

Poliestër

Ngjyra: Salmon

Salmon
Shitës: Aybikestil
SKU: BON-20220719-461
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Përshkrim

Prezantimi i fustanit tonë këmishë me kopsa ngjyrë salmon - një përzierje e përsosur e rehatisë dhe stilit për gruan moderne. Ky fustan është i dizajnuar me një përshtatje të lirshme që nuk ngjitet pas trupit, duke ofruar një siluetë të relaksuar dhe të qetë.

Shtrirja poshtë e fustanit i shton një prekje elegance pamjes suaj, duke e bërë atë të përshtatshme për raste të ndryshme. Mbyllja e butonave të përparme dhe jaka e këmishës rrisin hijeshinë e saj klasike, ndërsa xhepat anësore i shtojnë një element praktik dhe elegant dizajnit.

E krijuar nga një përzierje me cilësi të lartë prej 55% pambuku dhe 45% poliestër, ky fustan siguron frymëmarrje dhe qëndrueshmëri. Ngjyra e salmonit nxjerr një sofistikim të hollë, duke e bërë atë një pjesë të gjithanshme për veshjet tuaja.

Fustani vjen me një rrip elegant që thekson belin tuaj, duke ju lejuar të personalizoni përshtatjen sipas preferencës tuaj. Me një gjatësi prej 130 cm, ajo vendos ekuilibrin e përsosur midis modestisë dhe modës.

Fustani ynë këmishë me kopsa ngjyrë salmon është i disponueshëm në një madhësi standarde që përshtatet bukur në madhësitë 34-42. Përmasat e fustanit, duke përfshirë 132 cm belin, 116 cm gjoks, 146 cm ijë dhe 12 cm shpatulla, sigurojnë një përshtatje të rehatshme dhe të këndshme për një sërë formash trupore.

Përqafoni sharmin e lehtë të këtij fustani, me një të çarë të pasme prej 37 cm dhe gjatësi të prangave 8 cm, të plotësuara në mënyrë perfekte nga një lartësi modeli prej 176 cm. Ngrini garderobën tuaj me këtë pjesë të përjetshme që kalon pa probleme nga dita në natë, duke ofruar një zgjidhje elegante për çdo rast.

Informacion shtes
Madhësia

34, 36, 38, 40, 42

Materiali

Poliestër

Ngjyra

Salmon