Fustan Maxi me Lule me Krahë të Fryrë dhe Rripa në Formë X

Lek 3,900.00
Paraqesim fustanin tonë frymëzues të gjatë maxi me lule me krahë të fryra dhe rripa në formë x, një vërtetësi e elegancës dhe feminitetit. Ky fustan i mahnitshëm ka një model tërheqës dhe magjepsës me lule të gjalla që shton një ndjesi të çuditshme të çarmatimit gardërobës tuaj.

Madhësia: Small

Small
Medium
Large

Stili: Shtyp me lule

Shtyp me lule
Shitës: Modaway
SKU: BON-20220719-98
Disponueshmëria: Në stok Porosit paraprakisht Jashtë stokut
Kategoritë: Fustane Modaway Rroba
Përshkrim

Paraqesim fustanin tonë frymëzues maxi me lule me krahë të fryra dhe rripa në formë x, një vërtetësi e elegancës dhe feminitetit. Ky fustan i mahnitshëm ka një model tërheqës dhe magjepsës me lule të gjalla që shton një ndjesi të çuditshme të çarmatimit gardërobës tuaj.

I krijuar me kujdes ndaj detajit, ky fustan maxi shfaq një siluetë lisonjere me krahë të fryra që shpalosin romanca dhe finesë. Rripat në formë të x në pjesën e përparme jo vetëm shtojnë një element unik dhe tërheqës por gjithashtu ofrojnë mbështetje shtesë, duke siguruar një veshje të rehatshme dhe të sigurt.

Modeli me lule i këtij fustani është një vepër e shfaqjes, duke kombinuar ngjyra të pasura dhe detaje të hollësishme për të krijuar një ansambël tërheqës dhe të gjallë. Bimët e gjalla marrin jetë, duke bërë një deklaratë të guximshme dhe duke theksuar natyrën tuaj të bukur.

E bërë nga materiale cilësore të lartë, fustani maxi me lule me krahë të fryra dhe rripa në formë x ofron stil dhe komoditet. Materiali është i butë dhe i frymëzueshëm, duke rënë me elegancë për të krijuar një pamje të rrjedhshme dhe etereale. Ju mund të lëvizni dhe të kërceni me vetëbesim, duke pritur lirinë dhe bukurinë e fustanit.

Ky fustan maxi i ndryshueshëm është i përshtatshëm për një gamë të gjerë rastesh. Veshni atë me taka të larta dhe aksesore delikate për një ngjarje romantike në mbrëmje ose rast të veçantë. Alternativisht, kombinoni atë me sandale dhe një kapelë dielli për një ansambël tërheqës dhe të lehtë për ditën. Mundësitë janë të pafundme, duke ju lejuar të shfaqni stilin dhe kreativitetin tuaj personal.

Ne kuptojmë rëndësinë e lehtësisë, për këtë arsye fustani maxi me lule me krahë të fryra dhe rripa në formë x është i lehtë për t'u marrë me kujdes. Thjesht ndiqni udhëzimet e kujdesit të siguruara, dhe ai do të mbajë gjendjen e tij të përkryer, gati për t'ju shoqëruar në momentet tuaja të paharrueshme.

Bëni përvojën e bukurisë mahnitëse të fustanit maxi me lule me krahë të fryra dhe rripa në formë të x. Me modelin e tij tërheqës me lule dhe dizajnin e tij tërheqës, ai është një vepër e vërtetë që do të lënë një përshtypje të qëndrueshme. Pranojini feminitetin tuaj të mahnitshëm dhe porositni juaj sot për të shkëlqyer në çdo rast.

Informacion shtes
Madhësia

Small, Medium, Large

Stili

Shtyp me lule